Hity kanałów Zoom TV, Kino Polska, Kino TV i FilmBox Premium HD

Hity kanałów Zoom TV, Kino Polska, Kino TV i FilmBox Premium HD na tydzień 2-8 grudnia 2017 roku.

 

 

W tygodniu 2-8 grudnia 2017 Grupa Kino Polska zaprasza m.in. na polską premierę serii dokumentalnej „Loty na granicy śmierci” w Zoom TV. To trzymająca w napięciu seria dokumentalna przedstawiająca od kuchni szalony i śmiertelnie niebezpieczny biznes, jakim jest dostarczanie bogatym klientom prywatnych samolotów.

Program przedstawia ludzi, którzy mają umiejętności, odwagę i są wystarczająco szaleni, by zaryzykować lot samolotem na najbardziej niebezpiecznych trasach, do najbardziej odległych zakątków Ziemi.

Kino Polskapremierowo wyemituje film „Haker” Janusza Zaorskiego i kultową polską komedię „Nie ma róży bez ognia”Stanisław Barei. W FilmBox Premium HD kolejne odcinki serialu „Modus”.

FILMY

„Miasteczko Cut Bank” („Cut Bank”)

thriller, USA 2014, reż. Matt Shakman, wyst.: John Malkovich, Liam Hemsworth, Bruce Dern, Michael Stuhlbarg, Billy Bob Thornton

Dwayne McLaren od lat marzy o opuszczeniu małego miasteczka, w którym się wychował. Razem ze swoją dziewczyną  Cassandrą planuje przeprowadzkę do większego miasta. Niestety, ich plany na przyszłość komplikują się, gdy Dwayne zostaje świadkiem zabójstwa, które przez przypadek filmuje.

Emisja: sobota, 2 grudnia, godz. 20:00

REALITY SHOW

PREMIERA ZOOM TV!

PREMIERA W OGÓLNOPOLSKIEJ TELEWIZJI!

„Remontowi Cudotwórcy: Brat kontra Brat” („Brother vs. Brother”)

reality show, USA 2013, wyst.: Jonathan Scott, Drew Scott

Spece od nieruchomości – bliźniacy Jonathan i Drew Scott – wystąpią przeciwko sobie i poprowadzą do zwycięstwa rywalizujące ekipy remontowe. Który team dokona najlepszej metamorfozy wnętrza? Który z braci okaże się lepszym liderem? Czasu jest mało, budżet ograniczony, a zwycięzca może być tylko jeden!

Premiera: niedziela, 3 grudnia, godz. 14:00 (sezon 4; odc. 3 i 4)

Emisja premierowych odcinków: każda niedziela, godz. 14:00

PREMIERA ZOOM TV!

PREMIERA W POLSKIEJ TELEWIZJI!

„Królowie gotówki” („Cash Cowboys”)

reality show, Kanada 2010

Stary stół czy zardzewiały traktor z lat 50.? Każdy stary przedmiot to prawdziwy skarb, na którym można zarobić! „Królowie gotówki” to przypominający Buffalo Billa Scott Cozens, którego znakami rozpoznawczymi są długie włosy i kowbojski kapelusz oraz pochodzący z rodziny handlarzy antykami Sheldon Smithens. Panowie wyruszają w fascynującą podróż po stodołach, piwnicach i składzikach w poszukiwaniu starych przedmiotów. Szperają, targują się i kupują wszystko to, na czym mogą później zarobić. Jednak królom gotówki nie chodzi tylko o pieniądze, ale przede wszystkim o pasję. Stare przedmioty skrywają w sobie niezwykłe historie, a polowanie na wartościowe łupy oznacza spotkania z niezwykłymi ludźmi i przyprawia o prawdziwy dreszcz emocji!

Premiera: poniedziałek, 4 grudnia, godz. 19:00 (sezon 1, odc. 13)

Emisja premierowych odcinków: poniedziałek-piątek, godz. 19:00

PRODUKCJE WŁASNE

PREMIERA ZOOM TV!

PREMIERA W TELEWIZJI!

„Na ziemi obiecanej”

edukacyjny, Polska 2017, prowadzący: Marcel Szytenchelm

„Na ziemi obiecanej” na nowo odkryje Łódź prezentując różne odsłony jednego z najważniejszych polskich miast. Autorzy program pokażą od kuchni nie tylko Łódź fabrykancką, przybliżając postaci najbogatszych łódzki przemysłowców i sprawdzając jak powstawały imperia przemysłowe i pałace (np. Pałac Poznańskich), ale też przedstawią Łódź filmową. Wśród bohaterów programu znajdą się m.in. związani z Łodzią znani polscy reżyserzy Andrzej Wajda i Roman Polański oraz aktorzy: Bronisław Wrocławski, Leon Niemczyk i Maria Probosz.

Premiera: poniedziałek, 4 grudnia, godz. 18:30 (odc. 8)

PREMIERA ZOOM TV!

PREMIERA W TELEWIZJI!

„Sportmania”

program rozrywkowy, Polska 2017, prowadzący: Rafał Kędzior

Program rozrywkowy o sporcie, który w lekkiej i zabawnej formie zrelacjonuje najciekawsze imprezy sportowe z całej Polski i przedstawi sylwetki popularnych sportowców. „Sportmania” wchodzi z kamerą i mikrofonem na ważne imprezy biegowe, zawody sportów walki i mecze piłki nożnej. Audycja będzie się składać z krótkich, kilkuminutowych materiałów filmowych. Program prowadzi znany dziennikarz sportowy Rafał Kędzior.

Premiera: piątek, 8 grudnia, godz. 18:30 (odc. 10)

Emisja premierowych odcinków: każdy piątek, godz. 18:30

DOKUMENTY

PREMIERA ZOOM TV!

PREMIERA W POLSKIEJ TELEWIZJI!

„Loty na granicy śmierci” („Dangerous Flights”)

dokument, Kanada 2012

Trzymająca w napięciu seria dokumentalna przedstawiająca od kuchni szalony i ryzykowny biznes, jakim jest dostawa niewielkich, ale za to bardzo drogich samolotów do najbogatszych ludzi na świecie. Poznajemy pilotów, którzy mają umiejętności, odwagę i są wystarczająco szaleni, by zaryzykować lot samolotem na najbardziej niebezpiecznych trasach.

Premiera: sobota, 2 grudnia, godz. 15:10 (sezon 1, odc. 1)

PREMIERA ZOOM TV!

PREMIERA W POLSKIEJ TELEWIZJI!

„Sąsiad mój wróg” („Fear Thy Neighbor”) – sezon 3!

dokument, USA 2016

Seria dokumentalna o kłótniach sąsiedzkich, które tylko z pozoru wydają się banalne. Gdy ludzie, którzy się nie znoszą mieszkają zbyt blisko siebie, błahe sprawy mogą urosnąć do rangi poważnych problemów. A waśnie doprowadzić do tragedii. W każdym odcinku serii poznajemy historię sąsiedzkiego konfliktu, który przerodził się w koszmar.

Premiera: wtorek, 5 grudnia, godz. 21:10 (sezon 3, odc. 3)

Premiera: wtorek, 5 grudnia, godz. 22:10 (sezon 3, odc. 4)

PREMIERA ZOOM TV!

PREMIERA W OGÓLNOPOLSKIEJ TELEWIZJI!

„Zabójcze żony” („Deadly Wives”)

dokument, dramat, kryminał, USA 2013

Poznaj mroczne, ale prawdziwe historie żon, które zamordowały swoich mężów. Co popchnęło je do tego czynu? Dlaczego na pozór spokojne kobiety stały się morderczyniami? Ta seria odkryje mechanizmy krwawych zbrodni dokonywanych na najbliższych osobach. W pierwszym odcinku poznamy historie dwóch morderczych żon. 30-letnia Ann Miller wydawała się żoną idealną. Miała świetną pracę, przystojnego męża i przeurocze dziecko. Ale Ann prowadziła podwójne życie. Gdy pewnego dnia jej mąż zmarł w tajemniczych okolicznościach, policja rozpoczęła śledztwo. Zagadka została rozwiązana dopiero po latach. W 2008 roku Chris Mason zabrała swojego starszego męża na basen. Gdy Jim został znaleziony martwy, detektywi odkryli szokującą prawdę o przeszłości Chris i o jej planie zakończenia małżeństwa.

Premiera: środa, 6 grudnia, godz. 22:05 (sezon 1, odc. 4)

FILMY

„Dżej dżej”

komedia, obyczajowy, Polska 2014, reż. Maciej Pisarek, wyst.: Borys Szyc, Justyna Sieniawska, Ewa Makomaska, Barbara Kałużna, Paweł Tchórzelski

Jerzy, typowy gadżeciarz, nawiązuje dziwną relację ze swoim GPS-em o kobiecym głosie, który sprowadza go na złą drogę.

Emisja: sobota, 2 grudnia, godz. 20:00

„Dzień świra”

komedia, dramat, Polska 2002, reż. Marek Koterski, wyst.: Marek Kondrat, Andrzej Grabowski, Janina Traczykówna, Michał Koterski, Piotr Machalica, Zbigniew Buczkowski.

Najgłośniejszy film Marka Koterskiego. 44-letni Adaś Miarczyński to wiecznie sfrustrowany inteligent, który nie ma w życiu szczęścia. Denerwują go sąsiedzi, psy załatwiające swoje potrzeby gdzie popadnie, odgłosy robót ulicznych. Spotkania z matką, synem, a tym bardziej z byłą żona frustrują go jeszcze bardziej. Adaś Miauczyński jest sam. W codziennym życiu towarzyszą mu tylko dziwne nawyki i przyzwyczajenia. Dręczony obsesjami stoi na skraju załamania nerwowego. Pewnego dnia postanawia przełamać schemat dnia codziennego i wyrusza nad morze. Pojawia się nadzieja na zregenerowanie strapionego umysłu…

Emisja: sobota, 2 grudnia, godz. 21:50 i czwartek, 7 grudnia, godz. 20:00

PREMIERA KINO POLSKA!

„Haker”

sensacyjny, komedia, Polska 2002, reż. Janusz Zaorski, wyst: Bartosz Obuchowicz, Piotr Miazga, Katarzyna Smutniak

Marcin to geniusz komputerowy. Rezem ze swoim przyjacielem Adamem, zwanym „Turbo” bawią się w hakowanie. Marcin ma ambicje, żeby zostać wziętym informatykiem, Adamowi marzą się kasa i panienki. Wykorzystując swoje hakerskie zdolności, postanawiają zdobyć serce Laury, w której podkochuje się Marcin. Tymczasem na trop hakerów wpada skorumpowany przez mafię oficer CBŚ, Burza. Postanawia wykorzystać zdolności młodzieńców do własnych celów. Żeby zmusić chłopaków do współpracy aranżuje porwanie Laury…

Premiera: poniedziałek, 4 grudnia, godz. 21:45 i środa, 6 grudnia, godz. 20.00

PREMIERA KINO POLSKA!

„Nie ma róży bez ognia”

komedia, Polska 1974, reż. Stanisław Bareja, wyst.: Jacek Fedorowicz, Halina Kowalska, Jerzy Dobrowolski, Stanisława Celińska, Wiesław Gołas, Halina Kowalska, Bronisław Pawlik, Stanisław Tym, Jadwiga Chojnacka, Maria Chwalibóg, Jan Himilsbach, Cezary Julski, Henryk Kluba

Jacek Fedorowicz jako szczęśliwy małżonek pięknej Wandy i nieszczęśliwy właściciel mieszkania z intruzem – byłym mężem Wandy. Wszelkie próby pozbycia się sublokatora nie przynoszą rezultatu. Przeciwnie, do mieszkania wprowadzają się kolejne osoby… Komediowy obraz mieszkaniowych problemów Polaków ze znakomitymi rolami Jacka Fedorowicza, Stanisławy Celińskiej i genialnego Jerzego Dobrowolskiego.

Premiera: piątek, 8 grudnia, godz. 20.00

FILMY

PREMIERA KINO TV!

„Królewski strażnik” („The King Maker”)

przygodowy, dramat, Tajlandia 2005, reż. Lek Kitaparaporn, wyst.: John Rhys-Davies, Gary Stretch

W 1547 roku Portugalczyk Fernando da Gama postanawia wyruszyć w daleką podróż po morzach i oceanach w poszukiwaniu mordercy swojego ojca. Młody mężczyzna musi stawić czoła wielu przeciwnościom losu, udaje mu się jednak wyjść cało z każdej opresji. Gdy jego statek tonie na Oceanie Indyjskim, ocalały z katastrofy Fernando cudem dociera na dziki ląd. Tu staje się niewolnikiem miejscowego króla, ale wykupuje go piękna Maria, w której młodzieniec zakochuje się ze wzajemnością. Wkrótce jednak odkrywa on, że ojciec Marii jest tym, który zabił ojca Fernanda…

Premiera: niedziela, 3 grudnia, godz. 21:00.

PREMIERA KINO TV!

Cykl KOBIECE PONIEDZIAŁKI

„Kamienny krąg” („The Stone Council”)

przygodowy, kryminał, Francja, Włochy, Niemcy 2006, reż. Guillaume Nicloux, wyst.: Monica Bellucci, Catherine Deneuve, Moritz Bleibtreu

Francja. Samotna kobieta, Diane Siprien adptuje dziecko pochodzenia azjatyckiego o imieniu Liu-San. Lata później na klatce piersiowej chłopca pojawia się tajemniczy znak. Kiedy pewnego dnia, Diane musi wyjechać w delegacje, Liu ulega tragicznemu wypadkowi. Chłopiec zapada w śpiączkę, a rejestrator nagrywa chłopca, który zaczyna mówić dziwnym dialektem. Diane rozpoczyna śledztwo, w celu odkrycia korzeni chłopca. Okazuje się, że Liu może mieć tajemniczy związek z wieloma morderstwami. Kobieta odkrywa, że dialekt, którym posługuje się chłopiec należy do mistycznego plemienia z Mongolii. Diane obawia się, że jej adoptowany syn może być w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Premiera: poniedziałek, 4 grudnia, godz. 21:00.

„Modus”

kryminał, thriller, Szwecja, Niemcy, Norwegia, Dania, Islandia, Belgia, Wielka Brytania 2015, reż. Lisa Siwe, wyst.: Melinda Kinnaman, Henrik Norlen, Marek Oravec

Odc. 3

Policja podejmuje śledztwo w sprawie Isabelle. Za namową Ingvara w sprawę angażuje się również Inger. Zauważa, że informacje, które przekazuje jej Stina, data oraz ślady z miejsca zbrodni łączą Stinę z tamtym wydarzeniem. Postępowanie męża zamordowanej Elisabeth nie przypomina zachowania osoby pogrążonej w żałobie. Czyny ojca dostrzega syn Lukas. Również Rolf Ljungberg podejrzewa o zdradę partnera Magnudsa Roosmanna. Popełniona zostaje kolejna zbrodnia. Ginie mężczyzna, którym interesował się Magnuds.

Odc. 4

Stopniowo przybywa dowodów, że wszystkie morderstwa są ze sobą związane. Inger ustala, że w Internecie pojawiły się obraźliwe wpisy. Wysyłał je Lennart Carlsson, na którego pomoc mógł liczyć morderca. Dochodzi do aresztowania. W toku przesłuchania Inger rozpoznaje intruza, który rozmawiał ze Stiną. Wspólnie z Ingvarem dochodzą do wniosku, że motywem łączącym wszystkie morderstwa może być orientacja seksualna ofiar. Zabójca wykonuje kolejne zlecenie – ofiarą jest młody gej.

Emisja: piątek, 8 grudnia, godz. 21:00 i 21:50 (odc. 3 i 4)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *