Hity kanałów Zoom TV, Kino Polska, Kino TV i FilmBox Premium HD

Hity kanałów Zoom TV, Kino Polska, Kino TV i FilmBox Premium HD na tydzień 27 stycznia – 2 lutego 2018 roku.

 

W tygodniu 27 stycznia  2 lutego 2018 roku Grupa Kino Polska zaprasza na premierę w telewizji naziemnej świetnego serialu kryminalnego „Porzucony według Harlana Cobena” w Zoom TV. To kryminalny majstersztyk, do którego scenariusz tworzył sam Harlan Coben, jeden z najpopularniejszych autorów thrillerów na świecie.

Kino Polska zaprasza na kolejne premierowe odcinki serialu komediowego „Jak zostałem Rosjaninem” z Mateuszem Damięckim w roli głównej. Jak mówi sam aktor, było to jedno z najciekawszych zawodowych i osobistych doświadczeń jego życia. Kino Polska emituje serial jako pierwsza telewizja w Polsce.

FilmBox Premium HD emisja thrillera „Karma” z Jessiką Biel.

FILMY

„Wojna imperiów” („Dragon Blade”)

dramat, akcja, Chiny 2015, reż. Daniel Lee, wyst.: Adrien Brody, Jackie Chan, John Cusack

Barwny i widowiskowy film o bitwie o Jedwabny Szlak. By utrzymać tę strategiczną drogę handlową łączącą Chiny z Europą przed potężnym Tiberiusem chińska armia pod dowództwem dzielnego Huo Ana łączy siły ze zbuntowanym rzymskim legionem Lucjusza. Wielka konfrontacja jest nieukniona… W rolach głównych występują takie gwiazdy światowego kina, jak Adrien Brody, Jackie Chan i John Cusack.

Emisja: sobota, 27 stycznia, godz. 22:10

„A właśnie że tak!” („Because I Said So”)

komedia, romans, USA 2007, reż. Michael Lehmann, wyst.: Diane Keaton, Mandy Moore, Gabriel Macht

Daphne Wilder to matka, której miłość rodzicielska nie zna granic. Jest niezwykle dumna ze swoich trzech córek: stabilnej psycholog Maggie, seksownej i lekko traktującej życie Mae oraz czarującej Milly, która działa na mężczyzn jak lep na muchy. Postanawia dobrze wydać za mąż najmłodszą z nich.

Emisja: piątek, 2 lutego, godz. 21:00

SERIALE

PREMIERA ZOOM TV!

„Porzucony według Harlana Cobena” („Harlan Coben’s The Five”)

dramat, serial kryminalny, Wielka Brytania, 2016, scen. Harlan Coben, reż. Mark Tonderai,

wyst.: Tom Cullen, Hannah Arterton, O.T. Fagbenle

Mija 20 lat od zaginięcia Jessiego. W miejscu porwania prowadzone jest inne śledztwo, w sprawie morderstwa prostytutki Anne Green. Zebrany materiał zawiera jednak DNA zaginionego przed laty chłopca. Sprawę prowadzi Danny Kenwood – przyjaciel brata Jessiego, Marka Wellsa, który jest prawnikiem. Do sprawy angażują się również  doktor Pru Crew i prowadzący schronisko dla bezdomnych Slade. Wszyscy związani z rodziną Jessiego muszą się zmierzyć ze sprzecznymi informacjami pojawiającymi się z różnych źródeł, w tym od seryjnego mordercy Jakoba Marosiego. Serial porównywany przez wielu do kultowego „Broadchurch”.

Premiera: środa, 31 stycznia, godz. 21:05 i 22:05 (odc. 1 i 2)
Emisja: każda środa, godz. 21:00

PROGRAMY DOKUMENTALNE

PREMIERA ZOOM TV!

„Pradawne Archiwum X” („Ancient X-Files”) – sezon 2

dokument, USA 2010

Seria przedstawia i próbuje rozwikłać największe i najbardziej fascynujące zagadki historii, takie jak dodatkowe znaki na obrazie Mona Lisa czy ukrzyżowanie Jezusa. Czołowi światowi badacze analizują dowody, rozmawiają z ekspertami i wykorzystują najnowsze technologie, by zdobyć nowe wskazówki prowadzące do odkrycia największych zagadek ludzkości.

Premiera: piątek, 2 lutego, godz. 19:00 (sezon 2, odc. 1)

SERIALE

PREMIERA KINO POLSKA!

PREMIERA W POLSKIEJ TELEWIZJI!

„Jak zostałem Rosjaninem” („Kak ya stał russkim”)

serial komediowy, Rosja 2015, reż. Konstantin Stasky, wyst.: Mateusz Damięcki, Sergey Chirkov, Svetlana Ivanova, Denis Pyanov, Nikita Panfilov

Mateusz Damięcki został Rosjaninem! A przynajmniej stara się w komediowym serialu, który zdobył ogromną popularność w Rosji i… Chinach. Teraz, dzięki Telewizji Kino Polska, zobaczą go polscy widzowie. Alex Willson, dziennikarz „American Post”, zostaje wysłany służbowo do Moskwy. Początkowo traktuje pobyt w Rosji jak zesłanie. Szybko jednak zakochuje się w kraju, a także w pewnej dziewczynie. Swoje zabawne perypetie służą Alexowi jako treść do kolejnych artykułów i osobistego bloga.

Emisja: środa, 31 stycznia, godz. 20:00 (odcinki: 10, 11 i 12)

FILMY

„Czas surferów”

akcja, Polska 2005, reż. Jacek Gąsiorowski, wyst.: Bogusław Linda, Marian Dziędziel, Zbigniew Zamachowski.

Przed dwoma laty biznesmen Czarnecki wyrzucił z pracy niejakiego Dżokera. Od tamtego czasu pamiętliwy eks-pracownik szukał okazji do rewanżu. W końcu znalazł: biznesmen jest zadłużony u gangstera Klamy. Dżoker zamierza więc porwać Czarneckiego, nastraszyć go, podszywając się po Klamę, przejąć pieniądze i zniknąć. Planu nie może oczywiście zrealizować osobiście, bo Czarnecki dobrze go zna. Dlatego dobiera sobie wspólników. Bonus, Fifi i Kozioł nie są może zbyt rozgarnięci, ale tak łatwej akcji nawet oni nie mogą zepsuć. Czyżby…?

Emisja: sobota, 27 stycznia, godz. 20:00

„Symetria”

thriller, Polska 2003, reż. Konrad Niewolski, wyst.: Arkadiusz Detmer, Andrzej Chyra, Janusz Bukowski, Marcin Jędrzejewski, Borys Szyc, Kinga Preis, Elżbieta Kijowska, Mariusz Jakus

Łukasz, bezrobotny absolwent geografii, zostaje niesłusznie aresztowany. Zarzuty są poważne: napad. Alibi Łukasza jest słabe, a podczas konfrontacji zostaje rozpoznany. Sytuacja staje się beznadziejna, kiedy kilka godzin później domniemana ofiara nagle umiera. Adwokat obiecuje zrobić, co w jego mocy, ale Łukasz trafia do aresztu. Musi odnaleźć się w świecie twardych, więziennych zasad. Wybiera celę "grypsujących"…

Emisja: sobota, 27 stycznia, godz. 21:50

„Weekend”

komedia, Polska 2010, reż. Cezary Pazura, wyst.: Paweł Małaszyński, Jan Frycz, Michał Lewandowski, Małgorzata Socha, Anna Karczmarczyk, Paweł Wilczak

Gangsterska komedia pomyłek wzorowana na filmach mistrzów gatunku: Quentina Tarantino i Guya Richiego. Weekendowe plany wielkomiejskiego półświatka zakłóca pojawienie się wartej miliony walizki. Gangsterzy wszelkiej maści i każdego szczebla, a nawet policjanci, ruszają po zdobycz. Max i Gula, rodzinny bandycki duet, również nie zamierzają odpuścić okazji do szybkiego wzbogacenia się. Konkurencja jest jednak mocna, więc przed bohaterami dużo strzelanin, pościgów i w ogóle mocnych wrażeń…

Emisja: niedziela, 28 stycznia, godz. 20:00

FILMY

Cykl KOBIECE PONIEDZIAŁKI

„Niewierni” („Les Infidèles”)

komedia, Francja 2012, reż. Emmanuelle Bercot, Fred Cavayé, Alexandre Courtes, Jean Dujardin, Michel Hazanavicius, Eric Lartigau, Gilles Lellouche, Jan Kounen, wyst.: Jean Dujardin, Gilles Lellouche, Guillaume Canet

Najoryginalniejsza od lat komedia o miłości i zdradzie, na którą - wzorem „Zakochanego Paryża” i „Zakochanego Nowego Jorku” - składa się szereg niecodziennych i wyjątkowo zabawnych przygód miłosnych największych gwiazd francuskiego kina. Obok Jeana Dujardina, nominowanego do Oscara za wirtuozerską tytułową rolę w „Artyście”, damsko-męskie sekrety i kłamstewka ujawniają m.in. nagrodzony Cezarem czołowy amant znad Sekwany Guillaume Canet („Nie mów nikomu”, „Niebiańska plaża”), Gilles Lellouche („Niebo nad Paryżem”) i zjawiskowa Sanderine Kiberlain („Kobiety z 6. piętra”, „Mikołajek”, „Cyrano de Bergerac”). Film wyróżnia efektowna sceneria (zdjęcia kręcono w Paryżu i Las Vegas), a także niezwykle pomysłowe skecze autorstwa Alexandre’a Courtèsa, reżysera światowej sławy klipów grup Daft Punk, U2, The White Stripes i Jamiroquai.

Emisja: poniedziałek, 29 stycznia, godz. 21:00

„Taśmy Watykanu” („The Vatican Tapes”)

horror, thriller, USA 2015, reż. Mark Neveldine, wyst.: Olivia Taylor Dudley, Michael Peňa, John Patrick Amedori, Tehmina Sunny, Daniel Bernhardt, Bruno Gunn

Dwudziestosiedmioletnia Angela Holme w zagadkowy sposób sprowadza cierpienie i śmierć na innych ludzi. Miejscowy ksiądz, ojciec Lozano, bada jej przypadek. Tak dochodzi do wniosku, że kobieta jest opętana. Duchowny pozostaje jednak bezradny w konfrontacji z tajemniczą siłą nieczystą. Zwraca się o pomoc do Watykanu, a Stolica Apostolska wysyła dwóch doświadczonych egzorcystów. Księża nie wiedzą, że czeka ich walka ze starożytnym demonem, którego szatańskie moce różnią się od wszystkiego, z czym mieli dotąd do czynienia.

Emisja: czwartek, 1 lutego, godz. 21:00

„Karma” („Bleeding Heart”)

thriller, USA 2015, reż. Diane Bell, wyst.: Jessica Biel, Zosia Mamet, Joe Anderson, Edi Gathegi

Instruktorka jogi May prowadzi zrównoważone i uduchowiane życie, aż do czasu, gdy dowiaduje się, że jej dawno zaginiona siostra Shiva ma poważne kłopoty. Naiwna i bezbronna Shiva musi stawić czoła swojemu zaborczemu chłopakowi, który na każdym kroku ją znieważa. Gdy May angażuje się w sprawy siostry, świat Shivy zaczyna ją coraz bardziej wciągać. Czy kobietom uda się wyzwolić od okrutnego opiekuna Shivy?

Emisja: czwartek, 1 lutego, godz. 22:30

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.