Zapowiedzi TV

Luty na kanale AMC

W nadchodzącym miesiącu AMC poleca uwadze kontynuację serii dokumentalnej „Robert Kirkman: Nieznana historia komiksu” – w każdy poniedziałek o 21:00. Finał sezonu 19 lutego o 21:00.
 
AMC zaprasza także na powtórną emisję 1. sezonu serialu „Nocny recepcjonista” – od 26 lutego w każdy poniedziałek o 22:00.

W lutym AMC zaprasza także na powtórną emisję 3. sezonu „Fear the Walking Dead” – od 8 lutego w każdy czwartek o 22:00 (po dwa odcinki).

Polecamy ponadto cykl filmowy „Czerwony dywan”, w ramach którego w każdą sobotę od 21:00 emitowane będą nagrodzone i nominowane filmy.

ROBERT KIRKMAN: NIEZNANA HISTORIA KOMIKSU
PRODUKCJA WŁASNA AMC
Kontynuacja emisji nowych odcinków w każdy poniedziałek o 21:00
Finał sezonu 19 lutego o 21:00
Sześcioodcinkowy serial dokumentalny przedstawia historię, wydarzenia i sylwetki osób, które na zawsze zmieniły świat komiksu. W każdym odcinku zobaczymy wywiady ze słynnymi twórcami i artystami, wśród których znaleźli się m.in. Stan Lee, Patty Jenkins, Lynda Carter, Kevin Smith, Famke Janssen, J.K. Simmons, Michelle Rodriguez oraz Todd McFarlane. W serialu wykorzystane zostały także materiały archiwalne – nagrania oraz zdjęcia, które zabierają widza w niezwykłą podróż wokół historii komiksu i narodzin najważniejszych bohaterów tego gatunku.
Odcinek 4 5 lutego: 9/11: City Of Heroes
Odcinek 5 12 lutego: The Color Of Comics
Odcinek 6 19 lutego: Image Comics: Declaration Of Independents
NOCNY RECEPCJONISTA
PRODUKCJA WŁASNA AMC
Powtórka 1. sezonu od 26 lutego w każdy poniedziałek o 22:00
„Nocny recepcjonista” to współczesna interpretacja bestsellerowej powieści Johna le Carré o tym samym tytule. Wciągający thriller zaprezentowany w klimacie przywodzącym na myśl najlepsze produkcje szpiegowskie. Serial przedstawia losy Jonathana Pine’a (Tom Hiddleston), byłego żołnierza, który zostaje zwerbowany przez agentkę wywiadu Angelę Burr (Olivia Colman). Bohater ma za zadanie rozpracować nielegalną działalność znanego biznesmena – Richarda Onslowa Ropera (Hugh Laurie). By zdobyć zaufanie biznesmena, mężczyzna musi nie tylko udawać pozbawionego skrupułów przestępcę, ale naprawdę się nim stać.
Występują: Tom Hiddleston, Hugh Laurie, Olivia Colman, Elizabeth Debicki
FEAR THE WALKING DEAD
PRODUKCJA WŁASNA AMC
Powtórka 3. sezonu od 8 lutego w każdy czwartek o 22:00 (po dwa odcinki)
Jak wyglądał świat, który dopiero stawał się przerażającą apokalipsą znaną z „The Walking Dead”? „Fear the Walking Dead”, będący partnerską produkcją serii, odpowiada na to pytanie podążając za nowymi bohaterami stojącymi u progu końca świata.
Wraz z początkiem trzeciego sezonu „Fear the Walking Dead” rodziny spotykają się ponownie na niebezpiecznym terenie stanowiącym niegdyś granicę USA z Meksykiem. Administracyjne podziały przestały mieć znaczenie wraz z końcem dobrze znanego świata. Bohaterowie muszą teraz stawić czoła nie tylko konieczności odbudowy nowego społeczeństwa, ale także rodziny. Madison ponownie połączy się z Travisem, natomiast Alicia nie będzie mogła dojść do siebie po zamordowaniu Andresa. Oddalony zaledwie kilka kilometrów od swojej matki, Nick (Frank Dillane) po raz pierwszy bierze udział w akcji jako lider. Niestety, razem z Lucianą zostają zaatakowani przez amerykańską grupę militarną. Parze udaje się uciec, jednak Luciana zostaje postrzelona, a Nick traci swoje poczucie nieśmiertelności.
Występują: Kim Dickens, Cliff Curtis, Frank Dillane, Alycia Debnam-Carey
CZERWONY DYWAN
W lutym w każdą sobotę od 21:00 zapraszamy na podwójne seanse z nagrodzonymi i nominowanymi filmami
BLUE VELVET
3 lutego o 23:10
Film z 1986 roku w reżyserii Davida Lyncha to trzymający w napięciu, zmysłowy i surrealistyczny thriller pokazujący, że zło może czaić się nawet w najbardziej idealnym
z miejsc. Kiedy młody chłopak, Jeffrey Beaumont (Kyle MacLachlan), próbuje rozwikłać tajemnicę dziwnych wydarzeń w małym miasteczku, nieoczekiwanie otwiera bramy do świata pełnego przemocy, seksu i zbrodni.
Występują: Isabella Rossellini, Kyle MacLachlan, Dennis Hopper
WPŁYW KSIĘŻYCA
10 lutego o 23:10
Loretta Castorini (Cher), młoda wdowa z nowojorskiego Brooklynu, chce ponownie wyjść za mąż. Sprawy komplikują się, kiedy zakochuje się w bracie mężczyzny, który poprosił ją o rękę…
Występują: Cher, Nicolas Cage, Olympia Dukakis
MISTRZOWSKI RZUT
17 lutego o 21:00
„Mistrzowski rzut” to oparta na faktach opowieść o szkolnej drużynie koszykówki z niewielkiego miasteczka, która stanęła do walki o stanowe mistrzostwa. Film zdobył dwie nominacje do Oscara.
Występują: Gene Hackman, Barbara Hershey, Dennis Hopper
KOBIETA W CZERWIENI
24 lutego o 22:55
Gene Wilder wciela się w rolę szczęśliwie żonatego mężczyzny, który staje się ofiarą fatalnego zauroczenia piękną Charlotte (w tej roli Kelly LeBrock). Udaje się w pościg za pięknością, co doprowadza do wielu zabawnych sytuacji i nieporozumień. Muzyka autorstwa Stevie’ego Wondera i Dionne Warwick.
Występują: Gene Wilder, Kelly LeBrock, Charles Grodin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *