Kultura, muzyka, kinoMediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Hotel Paradise – Sonia Szklanowska nagrała piosenkę promującą trzecią edycję! (wideo)

Utwór „Oto raj”, nagrany przez Sonię Szklanowską, uczestniczkę drugiej edycji „Hotelu Paradise” otwiera nowy, trzeci już sezon popularnego reality show Siódemki, który startuje 22 lutego.

 

Charyzmatyczna finalistka drugiej edycji reality show, zapadła w pamięć wszystkim fanom programu, którzy śledzą jej poczynania na social mediach. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 200 tysięcy followersów. Jak zareagowała na wiadomość, że to właśnie ona wykona utwór promujący kolejną edycję show?

Gdy dostałam propozycję zaśpiewania piosenki do nowego sezonu Hotelu Paradise byłam w ogromnym szoku. Bardzo się ucieszyłam, że uwierzono we mnie. Moja radość nie znała granic, bo jest to spełnienie mojego największego marzenia. Bardzo doceniam i jestem wdzięczna za tę szansę. Są tysiące młodych osób, które latami próbują swoich sił w muzyce, nagrywając covery w domu, a do mnie los się uśmiechnął i od samego początku zajęli się mną profesjonaliści.mówi Sonia.

Teledysk to piosenki powstał na Zanzibarze, gdzie obecnie trwają nagrania trzeciego sezonu reality show. W rajskiej scenerii, Sonia podróżuje przez najpiękniejsze miejsca na wyspie, na spotkanie z przyjaciółmi, po drodze poznając przystojnego kitesurfera. Wakacyjne spotkanie ma szansę przerodzić się w prawdziwe uczucie… W klipie wystąpią uczestnicy dwóch poprzednich sezonów reality show. Z drugiej edycji: zwyciężczyni Ata Postek i Dominika Konował oraz z pierwszej serii: Viola Nowasielska, Maciej Kindler. Niespodzianką będzie udział jednego z uczestników najnowszej odsłony Hotelu Paradise!

O koncepcji teledysku mówi reżyser i autor scenariusza Bartosz Łabęcki, który jest także reżyserem „Hotelu Paradise”: Pomysł na teledysk był prosty – chcieliśmy zrobić coś naturalnego, radosnego, coś co będzie stało w kontrze do dzisiejszych smutnych jak lotnisko we Frankfurcie czasów. Nie skupialiśmy się na grze aktorskiej. Tworzyliśmy klimatyczne „momenty”, a emocje przychodziły same. Teledysk opowiada o radości, wolności i przyjaźni, czyli o wszystkim tym, czego tak bardzo nam brakuje i za czym tęsknimy. W raju wszystko jest możliwe … nawet teraz. Zrobiliśmy ten teledysk w gronie przyjaciół… i fajnie, bo właśnie o tym on opowiada.

Wideoklip zrealizowała ekipa produkcyjna Golden Media Polska, a producentem wykonawczym i współautorem scenariusza jest Dyrektor Zarządzający firmy, Grzegorz Piekarski, który czuwał nad realizacją całego projektu: Do wykonania tego utworu wybraliśmy jedną z najbardziej charakterystycznych bohaterek drugiego sezonu produkowanego przez nas programu. Przeszła w naszym show spektakularną przemianę i bez wątpienia stała się jego wizytówką. Utwór, który wyprodukowała dla nas firma MusicArt, idealnie oddaje klimat show i bardzo szybko wpada w ucho. Aurę lekkości, zabawy, młodzieńczej energii i radości życia chcieliśmy również oddać w teledysku, który nakręciliśmy na Zanzibarze. Praca nad tym klipem była dla nas nie tylko wyzwaniem, ale też wyjątkową przyjemnością. Wierzę, że w tych trudnych dla nas wszystkich czasach, pozwoli on choć na chwilę oderwać się od smutnej rzeczywistości i zachęci widzów do spotkania z naszymi nowymi uczestnikami na rajskiej wyspie w trzecim sezonie.

Kompozytorami utworu są gitarzyści zespołu IRA: Piotr Konca i Sebastian Piekarek oraz Marcin Limek, uznany producent muzyczny, tekst napisał Wojciech Byrski.

„Hotel Paradise” startuje 22 lutego w Siódemce. Program można oglądać od poniedziałku do czwartkuk, o godz. 20.30

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *