„Hotele marzeń” od 9 grudnia w Travel Channel! (wideo)

Szukacie raju na ziemi? Chcecie oderwać się od rzeczywistości i zobaczyć najbardziej niezwykłe miejsca na świecie? Już 9 grudnia Anna Dereszowska zabierze widzów Travel Channel do wyjątkowych hoteli rozsianych po całym globie! W nowym sezonie programu „Hotele marzeń” odwiedzi Bangkok, resort Soneva Kiri w Tajlandii oraz przepiękne okolice Jeziora Como we Włoszech.

 

Gdzie można zjeść romantyczną kolację w koronach drzew? Ile kosztuje doba w willi, w której wypoczywa Angelina Jolie? Jak wygląda rajska wycieczka hydroplanem? W premierowych odcinkach „Hoteli marzeń” Anna Dereszowska wraz z kamerą Travel Channel wybierze się w ekskluzywną podróż po najpiękniejszych miejscach na ziemi i będzie testerem ich oryginalnych atrakcji!

W pierwszym odcinku aktorka wybierze się do Tajlandii – na wyspę Koh Kood. Znajduje się tam niezwykły resort Soneva Kiri. To 35 luksusowych willi położonych na malowniczych klifach tuż nad morzem. Goście mają do dyspozycji kilka restauracji, SPA, fitness klub i wiele innych atrakcji. Ania Dereszowska spróbuje menu w tzw. Grzybowej Jaskini, nauczy się gotować z szefem kuchni tajskiej i będzie miała okazję zjeść wyjątkową kolację! Treepod dining to posiłek w specjalnym koszu, zawieszonym na drzewach kilkanaście merów nad ziemią. To nie wszystko! Aktorka zabierze widzów do willi, w której często nocują Jennifer Lawrence czy Angelina Jolie. Doba kosztuje prawie 50 tysięcy złotych!

Soneva Kiri wyróżnia się na tle innych hoteli również ogromną dbałością o naturę. Tutaj przyroda jest traktowana z niezwykłą czułością. Unika się plastykowych butelek, a resztki jedzenia są  utylizowanei przetwarzane na paliwo do maszyn rolniczych. Dzięki temu wyspa Koh Kood jest jedną z najczystszych i najbardziej zielonych w całej Tajlandii. Travel Channel zaprasza w niezwykłą podróż do raju!

 

 

PREMIERA: TRAVEL CHANNEL, 9 GRUDNIA, NIEDZIELA, GODZ. 15:20

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *