„Hotelowa Polska” w Domo+

Wyjazdy – dalekie lub bliskie, weekendowe, a czasem wakacyjne. Niezależnie jakie, chcemy, aby były udane. Gdzie jechać i czym kierować się przy wyborze hotelu? W nowej serii Domo+, dobrze znany widzom kanału prowadzący Damian Urbańczyk osobiście przetestuje wybrane lokalizacje.

 

 

Sprawdzone miejsca na relaksujący pobyt – wszyscy ich szukamy, ale jak je znaleźć? Hotelową mapę Polski odkrywa przed nami Damian Urbańczyk („Luksus na sprzedaż” i „Wyzwanie – nowe mieszkanie”). W najnowszej serii Domo+ przemierza on Polskę wzdłuż i wszerz – odwiedza zarówno hotele, jak i agroturystykę czy górskie schronisko. Osobiście sprawdza, testuje i bada jakość oferowanych usług, tak by móc przedstawić widzom wszelkie atrakcje i atuty danej lokalizacji. W programie pełni rolę przewodnika, który podpowiada, czym kierować się przy wyborze miejsca na nocleg i dzieli się z widzami przydatnymi poradami.

Każdy, kto szuka sprawdzonych miejsc na udany wyjazd powinien śledzić „Hotelową Polskę”. Pierwszy z 12 odcinków rusza już w sierpniu.

Premiera: sobota, 10 sierpnia, godz. 18:30, tylko na antenie Domo+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *