Huawei Sound, nowy głośnik premium w portfolio marki, już dostępny w Polsce

Huawei wprowadza do sprzedaży w Polsce nowy model głośnika premium, Huawei Sound, który powstał we współpracy z firmą Devialet, tak jak jego poprzednik, Huawei Sound X. Nowy Sound to połączenie kompaktowej obudowy i doskonałych wrażeń dźwiękowych, które możliwe są dzięki czterogłośnikowej konstrukcji akustycznej, profesjonalnemu głośnikowi basowemu oraz dźwiękowi przestrzennemu 360 stopni.

 

Od 30 listopada do 13 grudnia głośnik można kupić w przedsprzedaży w zestawie z bezprzewodowymi słuchawkami Huawei Sport oraz inteligentną wagą Huawei Smart Scale AH100. Rekomendowana cena urządzenia to 799 zł.

Dostępność

Huawei Sound w ofercie przedsprzedażowej z bezprzewodowymi słuchawkami i inteligentną wagą dostępny jest w sklepie internetowym huawei.pl oraz w oficjalnym sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia. Szczegóły oferty znajdują się na stronie internetowej oraz w sklepie.

Doskonała jakość dźwięku w kompaktowej obudowie

Huawei Sound to drugi model głośnika stworzony we współpracy z jednym z najbardziej cenionych producentów sprzętu audio na świecie, firmą Devialet. Głośnik wykorzystuje nowatorską, czterogłośnikową konstrukcję akustyczną – wyposażony jest 4-calowy głośnik niskotonowy 40 W oraz trzy pełnozakresowe głośniki 5 W. Symetryczna konstrukcja Push-Push pozwala niwelować powstałe wibracje, dzięki czemu wydobywający się z głośnika dźwięk jest czysty i bez zniekształceń.

Głośnik wyposażony jest również w opatentowaną przez firmę Devialet technologię przetwarzania sygnału SAM® 2.0 oraz pierwszą w historii konstrukcję „1 głośnik niskotonowy + 2 jednostki pasywne”. Ten skomplikowany model akustyczny kontroluje przemieszczanie się głośnika niskotonowego i jednostek pasywnych, aby wydobyć jak najgłębsze basy bez zniekształceń.

Trzy rozmieszczone równomiernie, pełnozakresowe głośniki wysokotonowe oraz technologia Devialet SPACE™ zapewniają doskonałej jakości dźwięk przestrzenny 360°, wypełniający całe pomieszczenie. Rozmieszczone pod kątem 120 stopni głośniki wydobywają z siebie dźwięk, który „otacza” słuchacza bez konieczności ustawiania głośników w różnych miejscach pokoju. Dodatkowo, użytkownik może wybrać spośród czterech efektów dźwiękowych, które wzbogacą wrażenia muzyczne. Efekty można wybrać i skonfigurować w aplikacji Huawei AI Life. Aplikację można pobrać ze sklepu AppGallery lub za pomocą kodu QR, który znajduje się na pudełku.

Design pasujący do każdego pomieszczenia

Huawei Sound jest mniejszy od Sound X, ale podobnie jak jego poprzednik wyróżnia się eleganckim, minimalistycznym designem. Górna, owalna część wykonana jest z błyszczącego tworzywa, a dolna część korpusu pokryta jest siateczką z włókien, która umożliwia łatwe przenoszenie dźwięku oraz ochronę przed wnikaniem kurzu czy wody.

Łatwe łączenie za pomocą Huawei Share

Smartfon (z systemem Android) można połączyć z głośnikiem za pomocą funkcji Huawei Share, która umożliwia bezprzewodowe łączenie NFC jedynie poprzez przyłożenie telefonu do urządzenia. Połączenie z głośnikiem możliwe jest również za pomocą Bluetooth (prędkość przesyłania do 990 kbps) czy AUX.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *