Screen Network uruchomił pierwszy w Polsce Super Screen

Screen Network uruchomił nową, spektakularną kurtynę ledową – Super Screen. Jedyny taki ekran w Polsce działa już w centrum Warszawy na Placu Unii Lubelskiej.

 

 

Po raz pierwszy w Polsce połączenie unikalnego miejsca i niezwykłego medium zaowocowało stworzeniem przełomowego rozwiązania komunikacyjnego dla marek.

Ekran LED SUPER SCREEN zamontowany na fasadzie centrum handlowego Plac Unii nie jest typowym narzędziem reklamowym. Jest czymś więcej.

To szansa na realne zaangażowanie konsumenta i zaproszenia go do świata marki. Imponujący rozmiar (165 m2) oraz doskonała rozdzielczość (Pixel 10) to nie wszystko. Ekran jest również rewolucyjny technologicznie. Kontent na ekranie może zmieniać się w czasie rzeczywistym w zależności od istniejących uwarunkowań (Big Data / Image recognition).

Agnieszka Godlewska, prezeska Screen Network S.A: Jesteśmy niezwykle dumni z tego wdrożenia, mamy nadzieję, że to początek wielkich, pięknych digitalowych ekranów w naszej stolicy, które powoli zmienią jej wygląd na wzór światowych metropolii.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *