Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Idealny dźwięk z Honora 9 dopasowany dla każdego

Honor 9 to nie tylko świetne podzespoły i elegancki wygląd. W najnowszym smartfonie zastosowano rozwiązania, które w 100% wykorzystują potencjał telefonu. Tak jest w przypadku technologii Huawei Histen, która odpowiada za zapewnienie idealnego dźwięku.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Bardzo dobry aparat i szczegółowy wyświetlacz to jedne z najważniejszych rzeczy, na które zwracamy uwagę podczas wyboru nowego smartfona. Niemniej ważny jest jednak dźwięk. Telefony już dawno przejęły rolę odtwarzaczy MP3 i w połączeniu z serwisami streamingowymi stanowią dla większości użytkowników główny odtwarzacz muzyki.
Muzyka w formacie Monster
Do niedawna dużym problemem była jakość dźwięku, jaka wydobywała się ze słuchawek, podłączonych do telefonu. Do współpracy w zakresie poprawy jakości dźwięku zaproszono firmę Monster, największego na świecie producenta słuchawek. Dzięki wiedzy właściciela Noela Lee, Monster stworzył „Honor Purity” – zestaw specjalnych ustawień equalizera. Dzięki temu dźwięk jest idealnie zoptymalizowany.
Efektowny dźwięk z Huawei Histen
Specjaliści z centrów badawczych w Niemczech, Japonii i Chinach stworzyli również technologię Huawei Histen, która pozwala na indywidualne dostosowanie efektów dźwiękowych do preferencji użytkownika. Do wybory są opcje: „Blisko ucha”, „Przód” oraz „Przestrzenny”.
Opcja „Blisko ucha” skierowana jest do miłośników spokojnej muzyki. Będzie dobrym wyborem podczas słuchania utworów z repertuaru mistrzów muzyki klasycznej. Tryb „Przód” daje użytkownikowi dostęp do większej ilości basów. Tę opcję warto włączyć podczas oglądania filmów. Funkcja „Dźwięku przestrzennego” przeniesie słuchacza do wnętrza sali koncertowej, sprawiając wrażenia uczestniczenia w wydarzeniu na żywo.
Każdy użytkownik może indywidualnie dopasować swoje preferencje w equalizerze, ale można również zdać się na technologię Huawei Histen, stworzoną przez Rainera Maillara, producenta muzycznego, który otrzymał prestiżową nagrodę Grammy. Efektem jego pracy są specjalne algorytmy, które wznoszą dźwięk odtwarzany za pomocą smartfona na niezwykle wysoki poziom.
Honor 9 dostępny jest w tradycyjnych oraz internetowych sieciach sprzedaży
oraz w ofertach operatorów.
Cena: 2199zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *