MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

“Totalne remonty Szelągowskiej” w Wojciechowicach koło Lublina!

Dorota Szelągowska po raz kolejny ruszy z remontową misją. Przemierzy Polskę wzdłuż i wszerz, by totalnej metamorfozie poddać domy i mieszkania osób wyjątkowych, z wielkim sercem, wrażliwych oraz otwartych na innych. Bohaterowie programu, zgłoszeni przez swoich bliskich, otrzymają niesamowitą niespodziankę – zupełnie odmienione własne „cztery kąty”. Kogo tym razem odwiedzi Dorota ze swoją niezawodną ekipą? Dokąd zaprowadzi ją mapa stworzona przez ludzką życzliwość, dobro i wdzięczność?

 

Kolejny sezon programu to osiem efektownych metamorfoz domów i mieszkań oraz ośmiu wyjątkowych, ale też zupełnie różnych bohaterów. Łączy ich jedno – otoczenie grona przyjaznych osób. To właśnie bliscy, chcąc odwdzięczyć się za otrzymane wsparcie i troskę, postanowili zgłosić naszych uczestników do programu, totalnie ich tym zaskakując. Dorota Szelągowska – najpopularniejsza projektantka wnętrz – dołożyła natomiast wszelkich starań, aby efekty remontów przeszły najśmielsze oczekiwania i by w nowych wnętrzach bohaterowie poczuli się „jak w domu”!

Co czeka nas w pierwszym odcinku? Są tacy faceci, którzy zawsze stają na wysokości zadania. Właśnie taki jest Marcin, który został zgłoszony do programu przez młodszą siostrę Olę i przyjaciółkę. Bohater pierwszego odcinka ma czwórkę rodzeństwa. Kiedy szesnaście lat temu, po ciężkiej chorobie zmarła ich mama, wszystko się zmieniło. Ojciec nie udźwignął ciężaru odpowiedzialności i po jakimś czasie odszedł z domu, zostawiając wszystkie dzieci samym sobie. Najmłodsze z nich miało wtedy tylko dziewięć lat! Marcin postanowił zawalczyć o rodzinę. Stał się ojcem zastępczym dla swojego najmłodszego brata.

Nie było łatwo! Nieustanna walka o środki do życia i dach nad głową dla wszystkich, wypełniło cały jego czas. Dziś cała czwórka rodzeństwa wyszła na prostą. Ułożyli sobie życie, pracują, mają własne rodziny. Marcin nadal opiekuje się swoim młodszym bratem i mieszka jedną z sióstr. Kilka lat temu związał się z Mileną. Z oddaniem opiekował się nią, kiedy zachorowała na raka piersi. Ich związek przetrwał ten trudny czas. Teraz oboje marzą o wspólnym domu w którym mieszkaliby całą rodziną. Za niewielkie pieniądze kupili mały, malowniczo położony domek w Wojciechowicach koło Lublina. Nieruchomość jest niestety w tragicznym stanie. Bohater z partnerką spędzają tam głównie weekendy. Mieli nadzieję, że uda im się wyremontować dom i stworzyć własne wymarzone miejsce do życia. Niestety zabrakło im środków.

Na szczęście dobro wraca i Marcin wraz z rodziną trafił pod skrzydła do Doroty Szelągowskiej. Remont trwał 12 dni. To było prawdziwe wyzwanie dla projektantki i jej ekipy. Dom wymagał całkowitego remontu i został kompletnie przebudowany.

Mimo ogromnego tempa pracy oraz zmęczenia, wyjątkowi uczestnicy programu i ich historie dodają remontującym siły do działania, a telewidzom przywracają wiarę w ludzi! Sprawdźcie koniecznie jak zakończył się pierwszy odcinek trzeciego sezonu programu “Totalne remonty Szelągowskiej”!

PREMIERA: 18 PAŹDZIERNIKA, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 21.30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *