Sport w TV

Igrzyska oczami sportowców i komentatorów Eurosportu w programie #MojeIgrzyska

W drodze do Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pyeongchang 2018 Eurosport stawia nie tylko na transmisje zawodów Pucharu Świata. Za pośrednictwem mediów społecznościowych, aplikacji mobilnej i strony internetowej, stacja w lekki sposób przybliży kibicom wybitnych polskich sportowców, komentatorów i ekspertów, którzy w programie #MojeIgrzyska będą wspominać najważniejsze dla nich momenty związane z igrzyskami olimpijskimi.

 

Dlaczego Adam Małysz w Salt Lake City nie zdobył złota? Co było momentem zwrotnym dla Zbigniewa Bródki w Soczi? Czym był dla Karoliny Riemen-Żerebeckiej pierwszy start na igrzyskach? Jak czuł się Kamil Stoch przed konkursem na skoczni normalnej w Soczi? Dzięki programowi Eurosportu #MojeIgrzyska kibice wrócą do najważniejszych momentów igrzysk olimpijskich i wysłuchają osobistych wspomnień ich głównych bohaterów. #MojeIgrzyska to jeden z krótkich formatów wideo, mających wzbogacić ofertę digitalową Eurosportu.

Nowe wideo ze sportowcami będą pojawiały się na profilu Eurosportu na Facebooku, w aplikacji mobilnej Eurosportu oraz na stronie eurosport.interia.pl w każdy wtorek. Wybrane odcinki pojawią się także na telewizyjnych antenach Eurosportu. Z kolei co czwartek ukazywać się będą programy #MojeIgrzyska z ekspertami i komentatorami w rolach głównych. Swoje sekrety przed kibicami odkryją m.in. Igor Błachut, Tomasz Jaroński i Marek Rudziński, ale także… eksperci i komentatorzy niezwiązani na co dzień ze sportami zimowymi, tacy jak Maciej Żurawski, Radosław Gilewicz, Radosław Majdan, Tomasz Lach, Adam Probosz, czy Dariusz Baranowski.

Eurosport, będący częścią Discovery Communications, to oficjalny nadawca igrzysk olimpijskich w 48 europejskich krajach*, partner Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego oraz wyłączny partner telewizyjny Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Najpopularniejszy kanał sportowy w Polsce prowadzi kibiców drogą do Pjongczangu transmitując zawody Pucharu Świata m.in. w skokach narciarskich, biathlonie, biegach narciarskich, czy narciarstwie alpejskim. Eurosport przygotował też wiele specjalnych programów, m.in. największą polską produkcję Eurosportu – „Kamil Stoch. Moja historia”.

Kolejne odcinki dokumentu będą miały premiery w Eurosporcie 1 w czwartki, do 14 grudnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *