II edycja „Ślubu od pierwszego wejrzenia” już jesienią na antenie TVN

Już 11 września na antenie TVN premierowy odcinek drugiej edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Czy można znaleźć wymarzoną miłość w oparciu o biologiczny wzór? Prof. Bogusław Pawłowski, Monika Staruch oraz Piotr Mosak są przekonani, że naukowy grunt stanowi doskonały punkt wyjścia do narodzin prawdziwego i namiętnego uczucia. W nowym sezonie „Ślubu od pierwszego wejrzenia” po raz kolejny spróbują znaleźć pasujące do siebie połówki. Jeśli ekspercka misja zakończy się sukcesem, uczestnicy spotkają się dopiero na własnym ślubie…
 
Kilka tygodni eksperckich analizy, testów psychologicznych, badań barwy głosu, zapachu czy upodobań wizualnych – wszystko po to, aby spośród ponad 500 zgłoszeń wybrać najlepiej rokujące pary. W nowy sezonie, budzącego wiele kontrowersji na całym świecie, miłosnego eksperymentu  na widzów czekają  nie tylko pełen wachlarz emocji, ale także zaskakujące zwroty akcji. Prof. Bogusław Pawłowski (antropolog z Uniwersytetu Wrocławskiego), Monika Staruch (seksuolog) oraz  Piotr Mosak (psycholog) będą musieli zmierzyć się m.in. z  niespodziewanym wydarzeniem, które wpłynie na ich dotychczasowe ustalenia. Co wydarzy się w programie? Kogo z uczestników odwiedzą eksperci, aby przekazać oczekiwaną wiadomość o znalezieniu drugiej połówki?
– Zdecydowaliśmy się na kolejną edycję „Ślubu od pierwszego wejrzenia” ponieważ po pierwszym sezonie okazało się, że chętnych do wzięcia udziału w eksperymencie wciąż nie brakuje. Tym razem otrzymaliśmy zgłoszenia nie tylko z Polski, ale również z innych krajów. Ta edycja będzie jednak inna niż poprzednia. Wynika to nie tylko z faktu, że format programu jest już znany, ale przed wszystkim z osobowości i charakterów osób, które wezmą w nim udziałmówi Grzegorz Madej, producent programu.
Najnowsza edycja programu  „Ślub od pierwszego wejrzenia”, przedstawiającego przebieg nowatorskiego i budzącego wiele emocji  miłosnego eksperymentu już 11 września na antenie TVN.
Na pary, które zdecydują się zaufać naukowcom i stanąć na ślubnym kobiercu z zupełnie obcą osobą, czeka nie tylko wesele ale także podróż poślubna. Kto z  uczestników programu odważy się na ten krok i powie „tak” nieznajomej osobie? Jak na decyzję o nagłym ślubie zareagują ich rodziny oraz przyjaciele? Czy nowożeńcy poradzą sobie z pierwszymi kryzysami małżeńskimi? Po wspólnie spędzonym miesiącu każda z par ponownie spotka się z ekspertami, aby podjąć decyzję o swojej przyszłości. Czy aranżowane małżeństwa okażą się wstępem do prawdziwej miłości na którą uczestnicy programu czekali przez całe życie?
Pierwsza edycja „Ślubu od pierwszego wejrzenia” była jednym z najchętniej oglądanych programów TVN, dając stacji średnio  ponad 20 proc. udziałów w grupie komercyjnej 16-49.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *