II liga: GKS Katowice – Górnik Łęczna w TVP Sport i tvpsport.pl

Rozgrywki 2. ligi zostaną wznowione już w środę 3 czerwca. Mecz dwóch zespołów walczących o awans: GKS Katowice – Górnik Łęczna będziemy transmitować tego dnia w TVP Sport, TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej.

 

 

Ostatnia kolejka 2. ligi przed zawieszeniem rozgrywek została rozegrana 7 i 8 marca. Po niemal trzech miesiącach piłkarze w końcu wrócą na boisko, żeby w ciągu niespełna dwóch miesięcy zakończyć sezon.

Wszystkie spotkania 23. kolejki zostaną rozegrane w środę 3 czerwca. My zdecydowaliśmy, że pokażemy wówczas starcie dwóch zespołów walczących o 1. ligę. Piłkarze Górnika Łęczna zajmują drugie miejsce w tabeli z pięcioma punktami straty do lidera – Widzewa Łódź. Trzeci GKS Katowice do pozycji gwarantującej bezpośredni awans ma zaledwie punkt.

Pierwszy mecz między tymi zespołami w sezonie został rozegrany 25 sierpnia. W Łęcznej Górnik wygrał 1:0 z GKS-em Katowice po golu Pawła Wojciechowskiego. Później napastnik gospodarzy nie wykorzystał jeszcze rzutu karnego.

Obie drużyny źle zaczęły ten rok. W dwóch kolejkach, które zdołano rozegrać, GKS zremisował z Błękitnymi Stargard 2:2 oraz uległ Olimpii Elbląg 1:3. Górnik przegrał z Eleną Toruń 0:5 i Widzewem 1:2.

– Wiemy jaki mamy cel przed sobą więc musimy wygrywać. Uważam, że ten pierwszy mecz w Katowicach będzie bardzo ważny. Jeśli zdobędziemy tam komplet punktów to na pewno to wszystko ruszy do przodu – powiedział piłkarz łęcznian Bartosz Śpiączka w wywiadzie dla klubowej strony.

GKS Katowice – Górnik Łęczna, 2. liga, 23. kolejka. Transmisja, gdzie oglądać, kiedy mecz:

Gdzie: TVP Sport, TVPSPORT.PL i aplikacja mobilna

Kiedy: środa 3 czerwca o godz. 20:00. Początek meczu o 20:05

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *