Ilona Łepkowska i Robert Gonera zwycięzcami „Wielkiego Testu o Piastach”

„Korona Królów” wygrywa „Wielki Test o Piastach”! Ilona Łepkowska, która nową telenowelę historyczną otacza opieką literacką oraz Robert Gonera, wcielający się w rolę biskupa krakowskiego Jana Grota, zdeklasowali konkurencję i wielkim stylu wygrali 30 tysięcy złotych. Nagrodę przekazali na cele charytatywne.

 

 

W „Wielkim Teście o Piastach” wzięli udział aktorzy m.in. z „Korony Królów”: Halina Łabonarska, Marta Bryła, Marcin Rogacewicz, Katarzyna Czapla, Wojciech Żołądkiewicz, Karolina Piechota, Mariusz Ostrowski, Zbigniew Waleryś oraz Robert Gonera. Na pytania w studiu odpowiadali również sportowcy, dziennikarze oraz muzycy.

W półfinale zmierzyły się dwie drużyny: Ilona Łepkowska i Robert Gonera oraz Monika Mazur i Andżelika Piechowiak. W ostatecznej rozgrywce ekipa „Korony Królów” okazała się mocniejsza i wygrała rywalizację.

Cykl „Wielkie Testy” to widowiska telewizyjne, które w formie oryginalnego teleturnieju łączą treści edukacyjne i rozrywkowe. Uczestnicy programu oraz widzowie przed telewizorami odpowiadają na pytania podzielone na kilka rund. Przygotowują je eksperci z danej dziedziny.

Więcej na wielkitest.tvp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *