Impreza urodzinowa i spotkanie z dżinnem – nowe odcinki „OK K.O.! Po prostu walcz” w Cartoon Network

Premiera nowych przygód bohaterów „OK K.O.! Po prostu walcz” już 20 maja na antenie Cartoon Network. Tym razem młodzi adepci sztuk walki przeżyją nietypowe urodziny i poznają najprawdziwszego dżinna, spełniającego życzenia.

 

K.O. i jego przyjaciele znowu w akcji! Trójka najlepszych kumpli z Lakewood Plaza nieustannie rozwija swoje umiejętności, by zostać superbohaterami. Dążąc do upragnionego celu, Enid, Rad i K.O. przeżywają zabawne przygody i toczą pojedynki z niewiarygodnymi przeciwnikami.

W nadchodzących odcinkach w ręce młodych wojowników wpadnie wyjątkowa butelka oranżady, zamieszkiwana przez dżinna o magicznych mocach. Niestety, pomarańczowy duszek szybko okaże się być mniej słodki, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Kiedy indziej Dzieciak będzie obchodził kolejne urodziny, a życzenie, które wypowie przed zdmuchnięciem świeczek, zaważy o losach jego najbliższych.

Premiera nowych odcinków „OK K.O.! Po prostu walcz” już 20 maja. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 21:10 w Cartoon Network

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *