INEA rozdaje konsole PlayStation 4 i Xbox One

W sierpniu tego roku INEA rozpoczęła nową kampanię wizerunkową. Od tego czasu firma promuje się hasłem „Dobrzy ludzie od internetu”, a w swoich działaniach nieustannie podkreśla troskę zarówno o nowych, jak i stałych Klientów. W ramach najnowszej akcji „Moc prezentów”, trwającej od 14 listopada, osoby które kupią internet oraz telewizję od INEA, otrzymają najnowszą konsolę PlayStation 4 lub Xbox One z grą FIFA 18 za 1 zł.

 

 

W swojej komunikacja, INEA podkreśla, że bardzo zależy jej na zadowoleniu nie tylko nowych, ale przede wszystkich stałych Klientów, którzy już korzystają z usług operatora. To właśnie dla tej grupy swoich odbiorców, wprowadziła w tym roku takie udogodnienia, jak aplikacja mobilna ułatwiająca łatwy dostęp do aktywacji usług dodatkowych, możliwość szybkiej płatności online czy – co bardzo istotne z punku widzenia konsumenta – szybki kontakt z infolinią obsługową dostępną 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Co więcej, operator zwiększył również prędkości internetu u swoich Klientów. Nie wiązało się to z koniecznością podpisywania jakichkolwiek umów czy ponoszeniem dodatkowych opłat.

„Moc prezentów” to kolejna akcja organizowana przez INEA – tym razem w celu pozyskania nowych Klientów. Promocja trwa od 14 listopada maksymalnie do końca roku. Każdy, kto w tym czasie, zakupi dedykowany zestaw usług składający się z szybkiego internetu oraz pakietu ponad 200 kanałów TV, otrzyma za 1 zł najnowszą konsolę PlayStation 4 lub Xbox One z grą FIFA18.

Akcja promocyjna obowiązuje w stacjonarnych salonach sprzedaży INEA, na infolinii oraz na stronie www INEA. Liczba nagród jest ograniczona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *