Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Infolinia 989 w Telestradzie

Narodowy Fundusz Zdrowia skorzystał z jednej z usług, jakie oferuje Telestrada S.A. i powierzył nam wdrożenie i obsługę numeru infolinii 989 w ramach Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19.

 

Od 18 lat jako Telestrada S.A. jesteśmy pionierem na rynku telekomunikacyjnym w Polsce, w obszarze inteligentnych rozwiązań i usług międzyoperatorskich zarówno dla małych, jak i dużych firm w zakresie komunikacji głosowej i internetowej, w tym VoIP. Strukturę firmy dopełnia także marka lajt mobile, której oferta skierowana jest głównie dla Klientów indywidualnych i biznesowych, w zakresie telefonii komórkowej.

Z usług Telestrady S.A., jak i z oferty innowacyjnych rozwiązań telekomunikacyjnych, takich jak np. call manager od lat korzystają duże instytucje i znane marki. Jesteśmy także jednym z liderów na rynku połączeń z aparatów samoinkasujących, karty jednej z naszych marek – White Phone są dostępne niemal w całej Polsce. Jesteśmy dumni, że Narodowy Fundusz Zdrowia ponownie nam zaufał i możemy przyczynić się do usprawnienia komunikacji w zakresie ochrony zdrowia w naszym kraju.

Telestrada S.A. wniosła swój wkład w zapewnienie obsługi połączeń przychodzących i na zlecenie Ministerstwa Zdrowia i uruchomiła całodobową, bezpłatną infolinię 989 Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19, z której obecnie korzysta cała Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *