MediaPolecaneSieci kablowe

Insight TV UHD w sieci Toya

Od 11 marca, TOYA wzbogaca ofertę telewizyjną. Nowością jest kanał Insight TV UHD, dostępny w pakiecie Bogatym na pozycji nr 200.

 

 

 

 

Insight TV UHD to kanał dla miłośników sportu niespotykanych wrażeń i dobrej rozrywki. Produkcje realizowane są przez najlepszych reżyserów i operatorów docierających do niedostępnych zakątków świata pokazujące nieprawdopodobne zdarzenia i sytuacje. Przedstawiają bohaterów którzy przekraczają granice i bariery ludzkich możliwości a jednocześnie są niebywale kreatywni i odważni.

Kanał nadawany jest w najlepszej z możliwej jakości 4K w oparciu o funkcje dynamicznej poprawy kontrastu jasności i barwy w standardach HDR i WCG. Posiada także HFR – odświeżanie ramek wideo z częstotliwością 50 klatek na sekundę.

Oprócz kanału linearnego kilkanaście wybranych programów trafi do katalogu Free VOD. Warto zauważyć że powyższe materiały będą zdublowane bo dostępne w jakości 4K jak i HD aby także widzowie platformy 3G mogli zobaczyć wartość kanału Insight co może ich zachęcić do wymiany odbiornika.

Po tej zmianie w ofercie TOYA znajduje się rekordowa ilość 235 kanałów w tym 159 HD i trzy 4K.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *