Paramount Channel HD obchodzi 5. urodziny (wideo)

Już 19. Marca kanał filmowy Paramount Channel HD obchodzić będzie swój jubileusz. Z tej okazji, na widzów czekają wyjątkowe niespodzianki oraz szereg atrakcji.

 

 

 

 

 

 

Marzec należeć będzie do jednego z najlepszych kanałów filmowych w Polsce.
Z okazji 5-lecia, stacja przygotowała szereg niespodzianek i atrakcji dla wszystkich koneserów dobrego kina. Z dniem 9 marca wystartował konkurs, w którym do wygrania są wyjątkowe nagrody, m.in. bluzy, walizki, aparaty Instax oraz stylowe butelki na wodę sygnowane logo Paramount Channel HD. Na tym jednak nie koniec! Dla wszystkich, którzy marzą o doświadczeniu amerykańskiego snu i świata filmu, Paramount Channel HD przygotował nagrodę specjalną – trzydniowy wyjazd do Los Angeles z ekskluzywnym zwiedzaniem wytwórni Paramount Studios. Zasady konkursu są bardzo proste: wystarczy wejść na stronę Paramount Channel, wybrać jeden z pięciu urodzinowych filmów i podsumować go w jednym zdaniu. Najbardziej kreatywne i zabawne propozycje zdobędą nagrody. Konkurs potrwa do 22 marca.

 

 

Więcej szczegółów na stronie www.konkurs.paramountchannel.pl.

Podczas urodzinowych obchodów na antenie stacji nie zabraknie wyjątkowych propozycji filmowych dla całej rodziny. W specjalnej ramówce Paramount Channel HD, widzowie będą mieli okazję obejrzeć swoich ulubionych bohaterów w hitowych produkcjach, takich jak: „Pulp Fiction”, „Zjawa”, „Szeregowiec Ryan”, „Indiana Jones” oraz „Shrek Forever”.

Filmowy maraton z hitami zaczyna się 16 marca i trwać będzie przez cały tydzień.

Urodzinowa kampania promocyjna ruszyła 2 marca i jest emitowana na antenie Paramount Channel HD oraz na pozostałych kanałach z portfolio ViacomCBS – MTV Polska, Comedy Central, Comedy Central Family, Nick Jr, jak również na antenie TVN, kanałach tematycznych Polsatu oraz w prasie i Internecie.

 

Opublikowany przez Paramount Channel Wtorek, 10 marca 2020

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *