Interia gotowa na mundial

Włodzimierz Lubański otrzymał statuetkę dla najlepszego polskiego piłkarza w historii we wspólnym plebiscycie eurosport.interia.pl oraz RMF FM. Konkurs jest częścią szerokiej oferty Interii dla kibiców futbolu, przygotowanej specjalnie z okazji Mistrzostw Świata w Rosji. W planach m.in. relacje live, unikalne materiały wideo, mundialowe ciekawostki i analizy ekspertów, w tym Tomasza Frankowskiego.

 

 

– Jestem bardzo zadowolony, ale też trochę zaskoczony, bo większość młodych ludzi może mnie znać tylko z opowieści. Bardzo dziękuję i niezmiernie się cieszę, że ludzie pamiętają o tym, co zrobiłem dla polskiego piłkarstwa mówił Włodzimierz Lubański, legenda Orłów Górskiego i Górnika Zabrze, odbierając statuetkę z rąk Pawła Chwaleby, członka zarządu Interii, oraz Bartłomieja Eidera, dyrektora warszawskiego oddziału RMF FM.

Celem plebiscytu „Wybór Orła wszech czasów”, było nie tylko wskazanie najwybitniejszego polskiego piłkarza w historii, ale również przypomnienie sylwetek innych bohaterów polskiego futbolu. Z wyselekcjonowanej przez kapitułę czterdziestki piłkarzy ponad 120 tys. kibiców wybrało najlepszego z najlepszych. Lubański wygrał wszystkie etapy konkursu. W finałowej trójce zdobył 42 proc. głosów, wyprzedzając Kazimierza Deynę (37 proc.) i Roberta Lewandowskiego (21 proc.)

Więcej informacji: https://eurosport.interia.pl/raporty/raport-ms-rosja-2018/orzel-wszech-czasow

„Wybór Orła wszech czasów” to tylko jedna z licznych aktywności Interii w związku z Mistrzostwami Świata. Portal wysłał do Rosji trzech dziennikarzy: Michała Białońskiego, Remigiusza Półtoraka i Rafała Walerowskiego. Oprócz nich do Rosji udał się operator kamery i montażysta w jednej osobie. Wszyscy będą obecni przy reprezentacji Polski, na jej meczach, ale też na wybranych, najbardziej prestiżowych spotkaniach bez udziału Polaków. Dodatkowo z każdego meczu Mistrzostw Świata portal przeprowadzi tekstową relację live.

Z myślą o mundialu reaktywowany został program wideo „Szybka kontra”. Jego stałym ekspertem na czas Mistrzostw Świata w Rosji został Tomasz Frankowski, były reprezentant Polski i członek sztabu trenerskiego kadry podczas Euro 2012.

https://eurosport.interia.pl/raporty/raport-ms-rosja-2018/szybka-kontra

50 dni przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata w Interii ruszyła seria „Tajemnice mundialu”. Redakcyjny specjalista w zakresie historii Mistrzostw Świata – red. Remigiusz Półtorak – codziennie przybliża kibicom ciekawostkę, nietypowe zdarzenie z poprzednich MŚ.

https://eurosport.interia.pl/raporty/raport-ms-rosja-2018/tajemnice-mundialu

Wszystko to – i znacznie więcej – można znaleźć w serwisie specjalnym Interii na Mistrzostwa Świata w Rosji, który znajduje się pod adresem:

https://eurosport.interia.pl/raporty/raport-ms-rosja-2018/aktualnosci


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *