Internet & Gry - ReklamaSieci kablowe

Internet na powrót do szkoły lub uczelnię

Coraz więcej operatorów ma w swojej ofercie promocje dla studentów, czyli z umową na około 9 miesięcy. Oferują je m.in. takie kablówki jak Vectra oraz UPC, ale tam jest tylko dostęp „po kablu”. A wiecie jak jest w Netii?

Już za 49,90 zł miesięcznie możecie mieć nielimitowane łącze stacjonarne do 100 Mb/s lub internet LTE z 100 GB, z umową na zaledwie… 9 miesięcy! Tylko w Netii do „zwykłego” internetu można dobrać internet mobilny lub wybrać wyłącznie internet mobilny LTE z dużym pakietem danych w cenie łącza stacjonarnego. Dajemy Wam też gratis w postaci gadżetów albo HBO GO. Fajnie, nie?  Krótka umowa na 9 miesięcy jest idealną propozycją dla osób, które jeszcze się uczą i nie mają stałego miejsca zamieszkania lub po prostu nie chcę się wiązać na dłużej z dostawcą internetu.

Możecie wybierać pomiędzy pakietami Domowy, czyli internetem stacjonarnym, Mobilny (internet mobilny LTE) oraz ofertą dwa w jednym – Cały czas online. Dodatkowo do dwóch pierwszych pakietów za symboliczną złotówkę możecie wybrać sobie jeden z gadżetów. Do wyboru macie: głośnik bluetooth Blaupunkt, słuchawki Philips albo pojemny powerbank. Jakby tego było mało, to przy zakupie pakietów: Domowy i Cały czas online, Netia daje gratisowy miesięczny dostęp do HBO GO bez zobowiązania.

Internet Domowy dostępny jest dla Was już od 49,90 zł za łącze do 100 Mb/s. Na łączach światłowodowych internet o prędkości do 300 Mb/s kosztuje 69,90 zł/miesiąc, a za  89,90 zł miesięcznie możecie surfować z prędkością do 900 Mb/s. Oczywiście do każdego z tych pakietów można dokupić usługi mobilne za niewielkie pieniądze. Plan Mobilny 100 za 10 zł, No Limit 1 GB za 20 zł oraz No Limit z 4 GB za 30 zł. Pamiętajcie tylko o opłacie aktywacyjnej. Za pakiet Domowy jednorazowo zapłacicie 29 zł, natomiast za usługę mobilną bez urządzenia raptem 9 zł.
Co do naszych ofert mobilnych: Mobilny LTE z kartą SIM ze 100 GB danych miesięcznie dostępny jest już za 49,90 zł, a w wariancie z routerem WiFi i umową na 24 miesiące już za 59,90 zł miesięcznie. Aktywacja wynosi odpowiednio 29 i 49 zł.

Jest jeszcze jedna opcja do wyboru, czyli Cały czas online. Jest to internet Domowy oraz internet mobilny LTE. Do wyboru 20 GB  za 20 zł miesięcznie lub 50 GB za 30 zł miesięcznie.  Aktywacja tego pakietu to łączny koszt 38 zł. Dodatkowo możecie dokupić usługę mobilną: Mobilny 100 za 10 zł, No Limit 1 GB za 20 zł lub No Limit 4 GB, SMS i MMS za 30 zł. Ich aktywacja kosztuje 9 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *