BadaniaMediaTVP

Sukces pierwszego weekendu jesiennej ramówki TVP

Premierowe weekendowe programy jesiennej ramówki TVP – sobotnie „The Voice of Poland” TVP2 (1 968 mln widzów, udz. 14,3%), niedzielne „Dziewczyny ze Lwowa” TVP1 (2 970 mln, udz.19,4%) i „Rolnik szuka żony” (3 584 mln., udz. 24,2%) TVP1 podbiły serca widzów pokonując konkurencję w swoich pasmach. W tygodniu, w premierowym paśmie popołudniowym 17:25 – 19:00, już od dziś Jedynka zaprasza na „Jaką to melodię?”, telenowelę „Klan”, nowy teleturniej „Rodzina wie lepiej” oraz kolejny sezon serialu „Komisariat”.

TVP1 szanując przyzwyczajenia widzów, już od dziś, o dobrze znanej porze, od poniedziałku do piątku o godz. 17.25 (sob., godz. 18:55; niedz., godz. 18:40), zaprasza na premierowy odcinek muzycznego teleturnieju „Jaka to melodia?”. W tym tygodniu gośćmi Roberta Janowskiego będą Kayah, Perfect, Natalia Niemen, Varius Manx, Beata, Oceana, Formacja Nieżywych Schabuff.
O stałej porze, o godz. 18.00, od poniedziałku do piątku, Jedynka zaprasza na nowe odcinki telenoweli „Klan” opowiadającego o życiu rodziny Lubiczów.

O godz. 18:30, od poniedziałku do soboty, Jedynka proponuje pełną emocji nową zabawę rodzinną „Rodzina wie lepiej”. W teleturnieju biorą udział 5-osobowe zespoły składające się z członków rodziny lub grupy przyjaciół. Główna nagroda to 40.000 zł. Zgodnie z zasadami programu rodziny wybierają spośród siebie jednego uczestnika, który będzie pełnił kluczową rolę odpowiadając na pytania z wiedzy ogólnej. Podczas odpowiedzi na pytania nie korzysta on z żadnej pomocy, a pozostali członkowie rodziny znajdują się w innym pomieszczeniu nie słysząc ani pytań, ani jego odpowiedzi. Po udzieleniu odpowiedzi przez uczestnika, rodzina musi odgadnąć, czy jej przedstawiciel odpowiedział na pytanie prawidłowo, czy też nie. Jeżeli rodzina uzna, że na zadane pytanie nie padła prawidłowa odpowiedź, może wykupić tzw. ubezpieczenie i przejść do kolejnej rundy gry. Teleturniej poprowadzi Marcin Rams.

Tuż po programie rozrywkowym, o godz. 18.55, od poniedziałku do czwartku, TVP1 zaprosi na serial „Komisariat”, z Sebastianem Wątrobą w roli głównej. Poza nim w produkcji pojawiają się także Anna Dzierża oraz Konrad Marszałek. W nowych odcinkach detektywi rozwiązują zagadki kryminalne oraz odsłaniają widzom sferę swojego życia prywatnego.
Premierowe odcinki będą również dostępne na VOD.TVP.PL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *