Internet UPC numer 1 – niezmiennie najszybszy w Polsce

UPC Polska, według rankingu przeprowadzonego przez SpeedTest, w 2020 roku oferowało najszybszy internet spośród wszystkich dostawców ogólnopolskich. Operator rozpoczął kampanię marketingową promującą pozycję lidera na rynku.

 

Dzięki nieprzerwanym inwestycjom w rozwój infrastruktury światłowodowej oraz systematycznemu podnoszeniu prędkości oferowanej klientom UPC Polska niezmiennie pozostaje liderem pośród ogólnopolskich operatorów, oferując najszybszy internet w kraju. Potwierdzają to wyniki badania przygotowanego przez portal SpeedTest w oparciu o ponad 37 milionów pomiarów przeprowadzonych przez użytkowników sieci w całej Polsce.

Jesteśmy dumni z tytułu niepodważalnie najszybszego ogólnopolskiego dostawcy internetu światłowodowego w Polsce w roku 2020, potwierdzonego aż 37 milionami testów klientów w rankingu SpeedTest. To także niezaprzeczalny dowód pozycji UPC jako lidera na polskim rynku i najwyższej jakości światłowodowego internetu oferowanego klientom w domu. Dzięki niemu nasi klienci mogą w nieograniczony sposób pracować, uczyć się, cieszyć cyfrową rozrywką i być w nieprzerwanym kontakcie z bliskimi, co jest niezwykle ważne w czasie pandemii. To efekt wieloletnich inwestycji w rozwój naszej nowoczesnej infrastruktury światłowodowej, jak również stałego podnoszenia jakości dostępu do internetu w domu dla naszych klientów.Bogdan Bucurei, CMO UPC Polska

Najnowszą kampanię UPC Polska zbudowało w oparciu o hasło „Internet UPC numer 1- niezmiennie najszybszy w Polsce”, podkreślając pozycję lidera pośród operatorów ogólnopolskich. Działania marketingowe obejmują kreacje OOH w przestrzeni miejskiej, kampanię w social mediach oraz aktywności z wykorzystaniem mobilnych salonów sprzedaży. Uzupełnienie powyższych działań stanowią liczne materiały BTL (ulotki, plakaty, banery).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *