Wystartował kanał Dizi

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, 1 kwietnia wystartował nowy kanał telewizyjny DIZI. Dla kogo jest ten kanał, gdzie można go oglądać i co znajdzie się w ramówce?

 

DIZI to propozycja skierowana do coraz szerszego grona miłośników tureckich seriali w Polsce. Kanał będzie emitował zarówno produkcje obyczajowe, romantyczne, jak i kryminały.

Nazwa kanału pochodzi od tureckiego słowa „Dizi” oznaczającego bardzo popularny w Turcji gatunek wysokobudżetowych seriali, których akcja najczęściej dzieje się w Stambule lub regionie Anatolii. Seriale tego gatunku opowiadają chwytające za serce historie, które są przedstawione na tle tureckiej kultury i sposobu życia.

Kanał DIZI jest obecny w kilkudziesięciu krajach świata i globalnie dociera do ponad 20 milionów gospodarstw domowych. Teraz będzie można go oglądać również w Polsce. Kanał DIZI będzie nadawany 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu, w jakości HD. Lokalna wersja DIZI powstała od podstaw: kanał ma dedykowany Polsce osobny sygnał, dopasowaną do preferencji polskich widzów ramówkę oraz ścieżkę dźwiękową z polskim lektorem.

Gdzie można oglądać kanał telewizyjny DIZI?

Od początku kwietnia nowy kanał telewizyjny DIZI trafi do ofert sieci Vectra i Multimedia Polska, ale docelowo będzie go można oglądać również u innych operatorów. Z początkiem kwietnia kanał DIZI zasili Pakiet Złoty w ofercie Vectry oraz Pakiet MaxBox w ofercie Multimedia Polska.

Co można obejrzeć w kanale DIZI?

Na początku w ramówce kanału DIZI znajdą się takie serialowe hity z Turcji, jak Mamy i matki (oryg. Analar ve Anneler), Imperium miłości (Kurt Seyit ve Şura), W imię sprawiedliwości (Karadayi), 20 minut (20 Dakika), Miłość i brudne pieniądze (Kara Para Aşk), Ezel (Ezel) oraz Dziewczyna w czerwonej chuście (Al Yazmalim).

7 komentarzy do “Wystartował kanał Dizi

 • 1 kwietnia 2021 o 21:20
  Permalink

  No i cio z tego że nadaje jak w cyfrowym polsacie nie ma i nie będzie tak jak novelas plus żenada

  Odpowiedz
 • 2 kwietnia 2021 o 23:24
  Permalink

  A w cyfrowym Polsacie będzie ten kanał

  Odpowiedz
   • 3 kwietnia 2021 o 08:22
    Permalink

    ok cyfrowym Polsacie niestety nie będzie jak inne kanały które nadają TVP DOKUMENT HD TVP Kobieta HD Studiomed tv HD dużo więcej niż jeden kanałów brak cyfrowym Polsacie

    Odpowiedz
    • 21 maja 2021 o 20:49
     Permalink

     TVP Dokument ma świetną ramówkę ale jak widać Cyfrowy Polsat nie dba o użytkowników dokumentów.

     Odpowiedz
 • 3 kwietnia 2021 o 08:23
  Permalink

  ok cyfrowym Polsacie niestety nie będzie jak inne kanały które nadają TVP DOKUMENT HD TVP Kobieta HD Studiomed tv HD dużo więcej niż jeden kanałów brak cyfrowym Polsacie

  Odpowiedz
 • 17 lipca 2021 o 18:56
  Permalink

  Chętnię zobaczył bym go w orange tv jak i novelas plus czy Studiomed tv HD co do tvp dokument jest o ka tvp kobieta to porażka a cyfrowy polsat jak zwykle doda te kanały za 6 miechów to orange tv dodaje szybciej kanały do oferty np music box polska.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *