Wystartowł z kanał Dizi

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, 1 kwietnia wystartował nowy kanał telewizyjny DIZI. Dla kogo jest ten kanał, gdzie można go oglądać i co znajdzie się w ramówce?

 

DIZI to propozycja skierowana do coraz szerszego grona miłośników tureckich seriali w Polsce. Kanał będzie emitował zarówno produkcje obyczajowe, romantyczne, jak i kryminały.

Nazwa kanału pochodzi od tureckiego słowa „Dizi” oznaczającego bardzo popularny w Turcji gatunek wysokobudżetowych seriali, których akcja najczęściej dzieje się w Stambule lub regionie Anatolii. Seriale tego gatunku opowiadają chwytające za serce historie, które są przedstawione na tle tureckiej kultury i sposobu życia.

Kanał DIZI jest obecny w kilkudziesięciu krajach świata i globalnie dociera do ponad 20 milionów gospodarstw domowych. Teraz będzie można go oglądać również w Polsce. Kanał DIZI będzie nadawany 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu, w jakości HD. Lokalna wersja DIZI powstała od podstaw: kanał ma dedykowany Polsce osobny sygnał, dopasowaną do preferencji polskich widzów ramówkę oraz ścieżkę dźwiękową z polskim lektorem.

Gdzie można oglądać kanał telewizyjny DIZI?

Od początku kwietnia nowy kanał telewizyjny DIZI trafi do ofert sieci Vectra i Multimedia Polska, ale docelowo będzie go można oglądać również u innych operatorów. Z początkiem kwietnia kanał DIZI zasili Pakiet Złoty w ofercie Vectry oraz Pakiet MaxBox w ofercie Multimedia Polska.

Co można obejrzeć w kanale DIZI?

Na początku w ramówce kanału DIZI znajdą się takie serialowe hity z Turcji, jak Mamy i matki (oryg. Analar ve Anneler), Imperium miłości (Kurt Seyit ve Şura), W imię sprawiedliwości (Karadayi), 20 minut (20 Dakika), Miłość i brudne pieniądze (Kara Para Aşk), Ezel (Ezel) oraz Dziewczyna w czerwonej chuście (Al Yazmalim).

5 thoughts on “Wystartowł z kanał Dizi

 • 1 kwietnia 2021 o 21:20
  Permalink

  No i cio z tego że nadaje jak w cyfrowym polsacie nie ma i nie będzie tak jak novelas plus żenada

  Odpowiedz
 • 2 kwietnia 2021 o 23:24
  Permalink

  A w cyfrowym Polsacie będzie ten kanał

  Odpowiedz
   • 3 kwietnia 2021 o 08:22
    Permalink

    ok cyfrowym Polsacie niestety nie będzie jak inne kanały które nadają TVP DOKUMENT HD TVP Kobieta HD Studiomed tv HD dużo więcej niż jeden kanałów brak cyfrowym Polsacie

    Odpowiedz
 • 3 kwietnia 2021 o 08:23
  Permalink

  ok cyfrowym Polsacie niestety nie będzie jak inne kanały które nadają TVP DOKUMENT HD TVP Kobieta HD Studiomed tv HD dużo więcej niż jeden kanałów brak cyfrowym Polsacie

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *