MediaZapowiedzi TV

Kwiecień w pakiecie FilmBox i DIZI

Przedstawiamy kwietniowe propozycje programowe kanałów FilmBox Premium HD, FilmBox Family oraz DIZI.

 

 

 

PŁOMIENIE

Lee Jong-su dowiaduje się, że jego ojciec trafił do aresztu, wskutek czego chłopak musi zająć się rodzinnym gospodarstwem. Wkrótce mężczyzna uświadamia sobie, że zakochał się w Shin Hae-mi, koleżance z dzieciństwa, która wkrótce wyjeżdża do Afryki.

Kobieta wraca do kraju wraz z bogatym playboyem Benem. Po pewnym czasie dziewczyna niespodziewanie znika. Z każdym dniem Lee Jong-sunabiera coraz większego przekonania, że za zniknięcie dziewczyny odpowiedzialny jest Ben.

Piątek, 7 kwietnia 2023 | 21:00

Reżyseria: Chang-dong Lee
Obsada: Yoo Ah-in, Steven Yeun. Jeon Jong-seo
Rok produkcji: 2018
Gatunek: Dramat, tajemniczy

CAKE

Claire należy do grupy wsparcia dla osób walczących z chronicznym bólem. Gdy jedna z jej znajomych popełnia samobójstwo, Claire zaczyna wręcz obsesyjnie interesować się jej przypadkiem. Poznaje rodzinę zmarłej kobiety, a z jej mężem nawiązuje bliższą relację.

Życie Claire zaczyna się na nowo układać, ale wtedy kobieta musi się zacząć zmagać z własnymi problemami zdrowotnymi, które mogą przekreślić jej szczęście.

Sobota, 22 kwietnia 2023 | 22:30

Reżyseria: Daniel Barnz
Obsada: Jennifer Aniston, Anna Kendrick, Britt
Robertson, Sam Worthington
Rok produkcji: 2014
Gatunek: Komedia

AUTOR WIDMO

Mroczny thriller Romana Polańskiego. Pewien pisarz dostaje zlecenie ukończenia autobiografii Adama Langa, byłego brytyjskiego premiera. Oczywiście nazwisko autorawidmo nie pojawi się na okładce, ale to bardzo intratna propozycja, pisarz przyjeżdża więc do rezydencji Langa.

Tu dowiaduje się, że jego poprzednik utonął w tajemniczych okolicznościach. Kluczem do tajemnicy przeszłości Langa wydaje się jego amerykańska żona… i wiadomość zakodowana prawdopodobnie w książce.

Środa, 26 kwietnia 2023 | 17:25

Reżyseria: Roman Polański
Obsada: Ewan McGregor, Pierce Brosnan, Olivia
Williams, Kim Catrall
Rok produkcji: 2016
Gatunek: Thriller

 

 

KTO ZABIŁ CIOTKĘ COOKIE

Wielkanocny weekend w małym miasteczku Holly Springs w stanie Missisipi. Mieszkańcy miasta to spokojni, życzliwi ludzie – z wyjątkiem Camille Dixon – natarczywej reżyserki teatralnej, żyjącą z niesamowicie nieśmiałą, młodszą siostrą Corą. Camille odkrywa, że jej ciocia Jewel Mae „Cookie” Orcutt popełniła samobójstwo.

Przerażona myślą o tym, jak czyn ciotki może zniszczyć jej nazwisko i karierę, zjada list pożegnalny i pozoruje włamanie. Ta konfiguracja wprowadza policję w błąd.

Poniedziałek, 10 kwietnia 2023 | 21:00

Reżyseria: Robert Altman
Obsada: Glenn Close, Julianne Moore, Liv Tyler
Rok produkcji: 1999
Gatunek: Komedia, na faktach

 

 

Królowa jednej nocy

Do posiadłości biznesmena Aziza (Uğur Polat) wprowadza się piękna Selin (Meryem Uzerli) wraz z dzieckiem. Aziz zakochuje się w niej bez pamięci i chce ją poślubić.

Przeciwna związkowi jest cała rodzina, która uważa, że Selin chce go poślubić jedynie dla pieniędzy. Sytuacja jest tym bardziej skomplikowana, ponieważ zięć Aziza, Kartal (Murat Yıldırım) kilka lat temu romansował z kobietą i wciąż jest w niej zakochany.

Premierowe odcinki od poniedziałku do piątku o 19:00

Obsada: Meryem Uzerli, Murat Yildirim, Ugur
Polat
Rok produkcji: 2016
Gatunek: Dramat, akcja, romans

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *