Sport w TV

IPLA i SCI FI prezentują turniej Universal Open Rocket League (wideo)

Wchodzący w skład portfolio NBCUniversal International Networks’ kanał SCI FI oraz największy serwis rozrywki internetowej IPLA zapraszają na drugą edycję turnieju NBC Sports Group and FACEIT, Universal Open Rocket League. Rozgrywki zostały udostępnione dzisiaj bezpłatnie w IPLI w dedykowanej sekcji kanału SCI FI. Gracze reprezentujący różne poziomy umiejętności, zmierzą się w turnieju 2v2 Rocket League, w którym łączna pula nagród to 100 000 dolarów.

 

Jedno z najważniejszych wydarzeń ze świata e-sportu jest już dostępne bezpłatnie w IPLI

  • Użytkownicy IPLI – największego serwisu rozrywki internetowej − uzyskali dostęp do jednego z najważniejszych wydarzeń ze świata e-sportu – Universal Open Rocket League. Materiały dostępne są w dedykowanej sekcji SCI FI.
  • W dniach 24-26 sierpnia od godz. 18:00 fani gry i entuzjaści sportów wirtualnych będą mogli na żywo śledzić rozgrywki finałowe Rocket League. Dodatkowo użytkownicy IPLI uzyskali bezpłatny dostęp do 5 jednogodzinnych odcinków prezentujących najbardziej emocjonujące momenty zmagań finałów regionalnych. W IPLI pojawi się też wkrótce zapowiedź i podsumowanie wielkiego finału.

Stworzona przez wywodzącą się z San Diego firmę Psyonix, sportowa gra komputerowa Rocket League to nietypowe połączenie piłki nożnej rozgrywanej przy pomocy samochodów z napędem rakietowym. Intuicyjne sterowanie, nieskomplikowane zasady i efektowna grafika sprawiły, że gra szybko podbiła scenę e-sportu, a jej społeczność liczy już ponad 48 milionów użytkowników na całym świecie.
W dniach 24-26 sierpnia od 18:00 dzięki współpracy serwisu internetowego IPLA i SCI FI  fani gry i entuzjaści sportów wirtualnych będą mogli bezpłatnie śledzić finałowe rozgrywki Universal Open Rocket League na żywo z siedziby NBC Sports Group International Broadcast Center w Stamford w stanie Connecticut. Użytkownicy serwisu uzyskali dostęp do 5 jednogodzinnych odcinków prezentujących najbardziej emocjonujące momenty zmagań finałów regionalnych. W IPLI pojawi się też wkrótce zapowiedź i podsumowanie wielkiego finału. Transmisje dostępne są bez opłat.
Kanał SCI FI na platformie IPLA dostarcza ekscytującą i wciągającą rozrywkę dla fanów gatunku w każdym wieku. Wraz z uznanymi produkcjami science-fiction oraz pełnych akcji i przygody hitami filmowymi, SCI FI otwiera przed widzami bramy nieskończonej wyobraźni. Wśród wielu godzin materiałów odświeżanych co miesiąc, są takie pozycje jak Dark Matter, Killjoys czy filmy Rekinado.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *