Polsat Rodzina, Polsat Games i Smart Dom wystartują pod koniec roku

Telewizja Polsat uruchomi trzy nowe kanały tematyczne: Polsat Rodzina, Polsat Games i SmartDom. – Kanały uruchomimy zapewne w IV kwartale – zapowiedział wczoraj Maciej Stec, członek zarządu spółki Cyfrowy Polsat.

 

 

SmartDom – kanał poradnikowy

Kanał SmartDom ma mieć charakter wyspecjalizowany, poradnikowy – szczegółów ramówki nadawca jeszcze nie zdradza.

– Będzie to kanał o nowinkach technologicznych i o tym, jak być rozsądnym, oszczędzać np. na energii, będą tam porady, aby np. wyłączać światło, nie zostawiać telewizora w trybie „stand-by”. To będzie kanał poradnikowy zapowiedział na wczorajszej konferencji Maciej Stec, członek zarządu Cyfrowego Polsatu.

Polsat Rodzina o charakterze uniwersalnym

W ramówce mają znaleźć się filmy, seriale, dokumenty i programy rozrywkowe. Na jej antenę też treści religijne, a sporą część ramówki stanowić będą jednak powtórki z głównej anteny Polsatu i jego kanałów tematycznych. W ramówce nowego kanału znajdzie się również nadawany na żywo, poranny program o charakterze rodzinnym.

Polsat Games dla fanów esportu

Kolejny kanał, z którym ruszy nadawca – Polsat Games ma być stacją o charakterze wyspecjalizowanym, dla osób interesujących się grami komputerowymi.

– Segment esportu nas interesuje, bo widzimy jak jest angażujący. Ten projekt jest związany nie tylko z telewizją tak o planowanym uruchomieniu przez Grupę Polsat nowego kanału Polsat Games mówił jakiś czas temu Maciej Stec.

Kanał ma być poświęcony zawodom esportowym. Stec podkreślał, że Grupa ma większe plany co do Polsat Games – ma nie być to tylko „zwykły” kanał telewizyjny.

– To projekt 360, będzie realizowany na wszystkich polach, gdzie to tylko możliwe, i niezwiązany tylko z telewizją zapowiadał Stec.

Polsat Games wedle wcześniejszych zapowiedzi miał ruszyć w III kwartale br., jednak podobnie jak w przypadku dwóch pozostałych – Polsat Rodzina i Smart DOM, nadawca zapowiada, że start nastąpi raczej pod koniec tego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *