IV rundy eliminacji do Ligi Mistrzów UEFA na kanałach Polsat Sport Premium

Już we wtorek i środę, 27-28 sierpnia rewanżowe mecze IV rundy eliminacji do nowego sezonu Ligi Mistrzów UEFA. Które zespoły po końcowym gwizdku będą świętować upragniony awans? Transmisja wszystkich meczów na kanałach Polsat Sport Premium 1 i 2 oraz w serwisie Polsat Sport Premium PPV 3.

 

 

 

To już ostatnia prosta na drodze do fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA. W tym tygodniu poznamy ostatnie 6 drużyn, które od września rozpoczną rywalizację w najlepszych rozgrywkach klubowych na świecie razem z pozostałymi 26 zespołami Starego Kontynentu.

We wtorek, 27 sierpnia, Crvena Zvezda będzie podejmować Young Boys. Mistrz Serbii wrócił ze Szwajcarii z korzystnym remisem 2:2, jednak sprawa awansu jest nadal otwarta.

Transmisja meczu, który skomentują Tomasz Włodarczyk i Dariusz Kubicki, od 20:50 na antenie Polsatu Sport Premium 1.

W drugim meczu Rosenborg zmierzy się z Dinamo Zagrzeb, które w pierwszym spotkaniu wygrało 2:0. Transmisja od 20:15 na antenie Polsatu Sport Premium 2. Mecz skomentują Tomasz Smokowski i Paweł Golański. W ostatnim spotkaniu tego dnia FK Krasnodar będzie rywalizować Olympiacosem Pireus. Wicemistrz Grecji po zwycięstwie 4:0 w pierwszym meczu na własnym stadionie jest w bardzo komfortowej sytuacji.

Transmisja od 20:15 na antenie Polsat Sport Premium PPV 3. Mecz skomentują Mateusz Borek i Artur Wichniarek.

Studio przedmeczowe, we wtorek, 27 sierpnia, od godziny 19:00 na antenie Polsatu Sport Premium 1 poprowadzi Paulina Chylewska. Wśród gości m.in. Dariusz Wdowczyk i Veljko Nikitović. Przegląd prasy i wieści z mediów społecznościowych przedstawi Aleksandra Szutenberg, a ciekawostki związane z drużynami wtorkowych spotkań zaprezentuje Szymon Rojek. Najciekawsze akcje w przerwie meczów oraz po końcowym gwizdku przeanalizują Marcin Feddek i Tomasz Łapiński.

Dzień później, w środę, 28 sierpnia, Ajax Amsterdam podejmować będzie APOEL Nikozja. Pierwsze spotkanie na Cyprze zakończyło się bezbramkowym remisem. Czy półfinalista poprzedniego sezonu LM wywalczy awans przy wsparciu swoich kibiców?

Transmisja meczu od godziny 20:50 na antenie Polsatu Sport Premium 1. Spotkanie skomentują Bożydar Iwanow i Paweł Golański.

W drugim meczu tego dnia Slavia Praga zmierzy się u siebie z rumuńskim Cluj. Po zwycięstwie w pierwszym spotkaniu, Mistrzowi Czech do awansu wystarczy bezbramkowy remis.

Transmisja meczu, który skomentują Cezary Kowalski i Tomasz Łapiński, od godziny 20:15 na antenie Polsatu Sport Premium 2.

Ostatniego uczestnika fazy grupowej nowego sezonu LM wyłoni rewanżowe spotkanie między Club Brugge i LASK. Czy wicemistrz Austrii zdoła odrobić straty z pierwszego meczu i tym samym wywalczy pierwszy w historii awans?

Transmisja od godziny 20:15 na Polsat Sport Premium PPV 3. Mecz skomentują Tomasz Smokowski i Dariusz Kubicki.

Studio przedmeczowe, w środę, 28 sierpnia, od godziny 19:00 na antenie Polsatu Sport Premium 1 poprowadzi Mateusz Borek. Jego gośćmi będą m.in. Artur Wichniarek i Jerzy Engel. Przegląd prasy i co o środowych meczach eliminacyjnych piszą fani w mediach społecznościowych przedstawi Justyna Kostyra. Ciekawostki i porównania dotyczące meczów zaprezentuje widzom Przemysław Iwańczyk. Analizy najciekawszych akcji pomeczowych przedstawią Marcin Feddek i Dariusz Wdowczyk.

We wtorek i środę o godzinie 23:30 na antenie Polsatu Sport Premium 1 Magazyn Skrótów Ligi Mistrzów UEFA.

A dzień później, w czwartek, 29 sierpnia od godziny 18:00 na antenach Polsatu Sport i Polsatu Sport Premium 1 transmisja z losowania fazy grupowej Ligi Mistrzów. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *