Zapowiedzi TV

IX Zielonogórska Noc Kabaretowa w TV Puls

Już w sobotę 5 sierpnia o 20:00 Zielona Góra stanie się stolicą polskiego kabaretu. O humor najwyższej klasy zadbają tego wieczoru uwielbiani przez widzów artyści: Jerzy Kryszak, Stanisław Tym, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Rewers i wielu innych. Całe widowisko pokaże na żywo – po raz pierwszy – kanał TV Puls!
 

 

Wszyscy fani znakomitej rozrywki, którzy chcą poczuć puls polskiej satyry, już 5 sierpnia obejrzą na żywo w TV Puls gwiazdy rodzimego kabaretu. W Amfiteatrze im. Anny German w Zielonej Górze wystąpią: Jerzy Kryszak, Kabaret Pod Wyrwigroszem, Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju, Stanisław Tym, Kabaret Rewers (gospodarz wieczoru), Formacja Chatelet, Kabaret Chyba, Wojtek Fiedorczuk i inni. Transmisja w TV Puls rozpocznie się o 20:00.Hasłem przewodnim IX Zielonogórskiej Nocy Kabaretowej będzie „Nowa klasa”. Z humorem o nowym roku szkolnym w premierowych tekstach opowie Kabaret Rewers. Gościnnie pojawi się z nimi Mikołaj Cieślak. Na zielonogórskiej imprezie po raz pierwszy wystąpi Kabaret Pod Wyrwigroszem. Widzów czekają zarówno skecze premierowe jak i najlepsze kabaretowe hity. Oprawę muzyczną widowiska przygotuje tradycyjnie zespół muzyczny Krzysztofa Mrozińskiego.

Kabaretobranie to jedno z najbardziej znanych i rozpoznawalnych wydarzeń rozrywkowych w Polsce. Podczas wszystkich ośmiu edycji było zdecydowanym liderem oglądalności, wyprzedzając m.in. transmisje z olimpiady czy inne programy rozrywkowe. Ważnym elementem imprezy jest wyrobiona i żywiołowa publiczność, która co roku wypełnia po brzegi amfiteatr im. Anny German, a przed telewizorami zasiada liczna widownia.
IX ZIELONOGÓRSKA NOC KABARETOWA TYLKO W TV PULS! Emisja na żywo: sobota 5 sierpnia, od 20:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *