Media

Jacek Koskowski na stanowisko General Director Sales & Distribution Poland w Kino Polska TV SA

Kino Polska TV SA od lutego br. zmienia strukturę Działu Sprzedaży. Z końcem stycznia Jacek Koskowski rezygnuje z zasiadania w Radzie Nadzorczej spółki i od nowego miesiąca obejmuje stanowisko General Director Sales & Distribution Poland. Jest to nowa funkcja w strukturze Kino Polska TV SA.

 

 

 

 

Jacek Koskowski odpowiedzialny będzie za strategię i wszelkie działania związane z dystrybucją oraz sprzedażą kanałów telewizyjnych z Grupy Kino Polska TV na rynku polskim, a także wdrażanie nowych projektów biznesowych.

 

 

Jacek Koskowski to menedżer z wieloletnim doświadczeniem w branży telewizyjnej. Przez ostatnich osiem lat zarządzał polskim oddziałem BBC, pełniąc rolę Dyrektora Generalnego i Wiceprezesa. Wcześniej pełnił funkcję Dyrektora Pionu Kanałów Tematycznych w TV Polsat SA, gdzie odpowiadał za rozwój nowych kanałów oraz ich dystrybucję. Był również współzałożycielem oraz Dyrektorem Generalnym Agencji PrOgram Sp. z o.o., zajmującej się dystrybucją kanałów telewizyjnych na polskim rynku.

Związany z Kino Polska TV SA od 15 lat Sławomir Nawrot, który pełnił funkcje Pełnomocnika Zarządu i Dyrektora Sprzedaży, będzie współpracował ze spółką do 20 lipca br. jako zewnętrzny konsultant.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *