PolsatSport w TV

Jacek Krzynówek i Roman Kosecki gośćmi Cafe Futbol

Po ostatnich meczach reprezentacji Polski atmosferą wokół drużyny narodowej znacznie się pogorszyła. W niedzielny poranek w programie Cafe Futbol eksperci będą dyskutować na temat dyspozycji podopiecznych Jerzego Brzęczka. Program uświetnią Jacek Krzynówek oraz Roman Kosecki.

 

 

 

Ostatnie mecze polskiej kadry nie napawają optymizmem. Zaledwie jeden punkt w dwóch ostatnich meczach to wynik poniżej oczekiwań i możliwości Biało-Czerwonych. Chociaż podopieczni Brzęczka wciąż są liderem grupy G, to ich przewaga nad goniącymi reprezentacjami Austrii, Słowenii czy Izraela zmalała. W programie pochylimy się nad formą polskich piłkarzy oraz omówimy najważniejsze tematy związane z eliminacjami do mistrzostw Europy 2020.

Oprócz dyskusji na temat piłki reprezentacyjnej zostaną poruszone wątki Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy, najbardziej prestiżowych rozgrywek UEFA. Europejskie puchary wracają już w najbliższym tygodniu na sportowe anteny Polsatu. Już w niedzielę poznamy pierwsze opinie ekspertów na temat nadchodzących spotkań i faworytów do końcowego triumfu.

W programie Cafe Futbol gośćmi Bożydara Iwanowa będą stali eksperci Tomasz Hajto oraz Roman Kołtoń. Oprócz nich pojawią się byli reprezentanci Polski Jacek Krzynówek oraz Roman Kosecki.

Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11.00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Od około 12.25 dogrywka Cafe Futbol na Polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *