Oscarowy hit „Bohemian Rapsody” już od 15 września oglądaj w player+

Freddy Mercury to nazwisko, które zna każdy. Jeden z największych muzyków XX wieku, frontman legendarnego zespołu Queen oraz autor przebojów, które poruszyły serca fanów na całym świecie – „We Are the Champions”, „We will rock you”, czy tytułowe „Bohemian Rhapsody”. Film przedstawiający historię życia i twórczości Freddiego, a także perypetie jego muzycznych kolegów, będzie można obejrzeć już od niedzieli, 15 września w serwisie player.pl w ofercie Canal+VOD!

 

 

 

 

„Bohemian Rapsody” to opowieść o rodzinie, braterstwie i potrzebie miłości w brutalnym świecie show-biznesu. To również zaskakująca i chwytająca za serce historia, gdzie na każdym kroku czeka na widzów słynny przebój muzyczny. Freddiego i jego przyjaciół z zespołu poznajemy jako młokosów grających w podrzędnych brytyjskich klubach. Później towarzyszymy im w trakcie komponowania największych hitów, w tym tytułowego „Bohemian Rapsody”. Jesteśmy świadkami ich wzlotów i upadków. Śledzimy ich losy wtedy, gdy odnoszą największe sukcesy, a także w momentach kiedy konflikty wewnątrz zespołu grożą jego rozpadem. Poznajemy Freddiego Mercury’ego zarówno jako charyzmatycznego lidera, który porusza tłumy, jak i najbardziej samotnego człowieka na świecie. Nie trzeba być wielkim fanem rock’n’rolla, żeby dać się uwieść tej chwytającej za serce historii.

To jednak nie wszystko! Jesień w player.pl to także inne wielkie hity kinowe. W trzecim tygodniu września do biblioteki dołączą takie znane tytuły, jak: „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”, „Doktor Strange”, „Strażnicy Galaktyki”, trylogia „Irona Mana” oraz uwielbiany przez fanów film animowany Disneya z 1994 „Krów lew”.

Co więcej, player+ oferuje ekskluzywny dostęp do najgorętszych nowości tego sezonu wcześniej niż w telewizji. W tej formule można oglądać zarówno wyjątkowe seriale („39 i pół tygodnia”, „Pułapka”) oraz programy rozrywkowe TVN („Starsza pani musi fiknąć” czy „Kuchenne rewolucje”), a także najlepsze propozycje stacji tematycznych. Użytkownicy serwisu mają także dostęp do pełnych sezonów mocnych seriali: „Chyłka – Zaginięcie” czy „Pod powierzchnią” sezon 1 oraz 2.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *