Jak oglądać WitcherCon — i inne przydatne informacje

Netflix i CD Projekt Red będą transmitować na żywo WitcherCon, pierwsze w historii wieloformatowe wydarzenie poświęcone uniwersum „Wiedźmina”.

 

Na globalne wirtualne wydarzenie złoży się kilka paneli. W ramach każdego z nich dla fanów serialu „Wiedźmin” i czekającego na premierę filmu anime „Wiedźmin: Zmora Wilka” przygotowano mnóstwo niespodzianek. Prowadzone przez Julię Hardy wydarzenie WitcherCon będzie obfitować w materiały specjalne, niepublikowane wcześniej informacje o produkcji i kulisach kreatywnego procesu tworzenia uniwersum „Wiedźmina”.

Jak oglądać:

Wydarzenie WitcherCon będzie transmitowane w serwisach Twitch i YouTube. Pierwszą transmisję zaplanowano na 9 lipca o godz. 19:00 czasu polskiego. Fani będą mogli oglądać WitcherCon w ramach dwóch osobnych transmisji, z których każda będzie zawierać unikalne treści. Druga transmisja, również na platformach Twitch i YouTube, zacznie się 10 lipca o godz. 3:00 czasu polskiego.

Link do kanału YouTube: https://www.youtube.com/netflix

Link do kanału Twitch: https://www.twitch.tv/netflix

Plan wydarzenia:

Wiedźmin, sezon 2: Talia przeznaczenia (goście: Lauren Schmidt Hissrich, Anya Chalotra, Freya Allan, Mimî M Khayisa, Paul Bullion) Obsada i showrunnerka serialu Netflix „Wiedźmin” produkcji Netflix wyciągają karty z tajemniczej talii. Na kartach znajdują się pytania od społeczności fanów, które zadecydują o przebiegu panelu i losie jego uczestników. Jedno jest pewne — nie zabraknie opowieści o tworzeniu drugiego sezonu serialu, niespodzianek i… odrobiny szaleństwa.

CD PROJEKT RED — Wspomnienia ze szlaku: Opowieści o grach z serii Wiedźmin Od ponad 13 lat gry z serii „Wiedźmin” pobudzają wyobraźnię graczy z całego świata. W panelu poświęconym historii gier ich twórcy opowiedzą o tym, jak przenosili wiedźmińskie przygody na ekrany komputerów. Nie zabraknie też wspomnień, dawno zapomnianych artefaktów i opowieści o ulubionych momentach z serii.

Quiz wiedźmiński (goście: Błażej Augustynek, Philipp Weber, Declan De Barra, Lauren Schmidt Hissrich) Twórcy gier i serialu o Wiedźminie — CD PROJEKT RED i Netflix — łączą siły, aby sprawdzić swoją wiedzę o uniwersum Geralta z Rivii. W tej rozgrywce w stylu pubowego quizu nagradzane są nie tylko poprawne odpowiedzi, ale również sekrety zza kulis produkcji, spoilery i inne ciekawostki.

CD PROJEKT RED — Wiedźmin: Więcej niż gry wideo  (uczestnicy panelu: Rafał Jaki, Bartosz Sztybor, Łukasz Woźniak) Od kryminału przez mroczny horror po Stary Świat i wiele więcej — spojrzenie na wiedźmińskie uniwersum przez pryzmat czekających na premierę komiksów i gry planszowej zainspirowanej franczyzą.

Opowieści Białego Wilka: Rozmowa z Henrym Cavillem (gospodarz: Josh Horowitz) Na zakończenie wydarzenia WitcherCon fanów czeka spotkanie z samym Geraltem z Rivii (Henry Cavill), który będzie rozmawiał z moderatorem Joshem Horowitzem (prezenter MTV i Comedy Central) o gatunku fantasy, przeznaczeniu i uniwersum „Wiedźmina”. Biały Wilk może mieć też w zanadrzu kilka niespodzianek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *