MediaPolsatZapowiedzi TV

Jakub Kucner w programie „My3”!

W najbliższą sobotę zapraszam na kolejne spotkania z Natalią, Julią i Karoliną, czyli prowadzącymi program „My3”. Gościem specjalnym najbliższego odcinka będzie Mister Polski 2017 – Jakub Kucner, który opowie o swojej działalności charytatywnej i swoim zaangażowaniu w fundację, której głównym celem jest pomoc dzieciom mieszkającym w Gambii.

 

 

Gość opowie jak rozpoczęła się jego niesamowita przygoda z Afryką:

Pierwszy wyjazd był przypadkowy. Znałem kolegę, który miał fundację i on mi zaproponował, aby pojechać do Afryki razem z nimi. Tak właśnie trafiłem do Gambii. Jak pojechałem tam po raz pierwszy to zakochałem się w tym kraju, zakochałem się w ludziach, którzy tam żyją. Jest to najbiedniejszy kraj Afryki i najmniejszy, ale jednocześnie jest wyjątkowy, niezwykły”.

Jakub Kucner odpowie też na pytanie dlaczego postanowił podjąć się tak poważnego wyzwania i jak obcowanie z tamtejszą kulturą wpłynęło na jego życie:

„Pierwszy wyjazd zmienił bardzo dużo w moim życiu. Zobaczyłem jak żyją w Afryce dzieci. Ta wyprawa trochę przewartościowała moje życie. Zobaczyłem jak ludzie mogą żyć w innych krajach i jak żyjemy my w Polsce, że faktycznie nie doceniamy tego co mamy… Po powrocie stamtąd obiecałem sobie jedną rzecz – żeby nie marnować jedzenia”.

Poza tym w programie czeka nas również mnóstwo kreatywnych zabaw, przydatnych porad okraszonych potężną dawką uśmiechu.

Program „My3” na antenie Telewizji Polsat w najbliższą sobotę o 9:15 i 9:45.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *