Jarosław Kołakowski gościem Cafe Futbol

Polski menadżer Jarosław Kołakowski będzie gościem Bożydara Iwanowa w najbliższym Cafe Futbol. Tematów do rozmów nie zabraknie. Jednym z głównych będą zbliżające się mecze reprezentacji Polski w eliminacjach mistrzostw Europy.

 

 

 

 

 

Już w czwartek w Rydze reprezentacja Polski zmierzy się w meczu eliminacji mistrzostw Europy z Łotwą. Trzy dni później na PGE Narodowym Polacy spróbują wygrać z Macedonią Północną, która będzie kolejnym przeciwnikiem drużyny prowadzonej przez Jerzego Brzęczka. Jeśli Biało-czerwoni zwyciężą w obu spotkaniach, już w październiku mogą świętować awans na Euro 2020. Jeśli się to nie uda, los awansu będzie decydował się w listopadzie.

Między innymi o tym rozmawiać będzie prowadzący Cafe Futbol Bożydar Iwanow ze swoimi gośćmi: jednym z najskuteczniejszych polskich menadżerów Jarosławem Kołakowskim oraz stałymi ekspertami Romanem Kołtoniem i Cezarym Kowalskim.

Przy okazji wizyty Kołakowskiego poruszony zostanie także temat piłkarza, którego ten reprezentuje – Kamila Glika. Obrońca AS Monaco wciąż zmaga się z przeciętną postawą swojego klubu, ale w koszulce reprezentacji jest całkiem innym zawodnikiem niż w Ligue1. Czy Glik będzie więc po raz kolejny ostoją defensywy naszej kadry?

Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11.00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Od godz. 12.25 Dogrywka Cafe Futbol tylko na Polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *