Jean-Claude Van Damme i Ronaldinho razem w VOD

„Kickboxer: Odwet” premiera kinowa w USA i w Wypożyczalni VOD. Alain Moussi, Mike Tyson, Christopher Lambert, Jean-Claude Van Damme oraz gwiazda FC Barcelona Ronaldinho w najgorętszym filmie sezonu.

 

 

 

Kolejna nasza propozycja, to thriller z Arnoldem Schwarzeneggerem „Po katastrofie”. Strata ukochanej żony i córki dotkliwie podsycają żal i gorycz, której nikt i nic nie są w stanie zrekompensować. Po mocnych wrażeniach, jakie dostarczyli nam giganci kina akcji, pełna humoru animacja opowiadająca o dzielnym i odważnym Sparku, który wraz z przyjaciółmi zabiera się za ratowanie świata.

Kickboxer: odwet

Po ostatniej walce, w której pomścił śmierć swojego brata, Kurt Sloan przyrzekł sobie  że nigdy więcej  nie wróci do Tajlandii. Jednak rok później, podczas przygotowań do finałowej walki w turnieju MMA zostaje porwany i wywieziony do Bangkoku. Tam trafia do więzienia. Dostaje ultimatum: ma walczyć z monstrualnym Mongkutem. Stawką jest wolność i 2 miliony dolarów. Rozpoczyna najbardziej drakoński  trening który ma go przygotować do najważniejszej walki w życiu.

Po katastrofie

Życie dwóch obcych sobie osób łączy katastrofa lotnicza. Zainspirowany rzeczywistymi wydarzeniami film o poczuciu winy i zemście po tym, jak błędna decyzja kontrolera ruchu lotniczego (Scoot McNairy) powoduje śmierć żony i córki głównego bohatera, majstra budowlanego – w tej roli Arnold Schwarzenegger.

Super Spark: gwiezdna misja

Trzynaście lat temu wszechmocny Generał Zong przejął kontrolę nad Planetą Bana. Jego kolejnym celem jest opanowanie całego wszechświata. Jeżeli zdobędzie moc bestii – Krakena, będzie nie do pokonania. Plan szaleńca przejrzał dzielny i odważny Spark. Wraz z przyjaciółmi: Vix i Chunkiem wyruszają, by ocalić świat. Przed nimi wielka przygoda i mnóstwo niebezpieczeństw.

Filmy dostępne są w ofercie Wypożyczalni VOD do 2 lutego 2018 r.

Pełna oferta Wypożyczalni VOD >>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *