Pierwszy w historii rejs z bohaterami kreskówek

Po raz pierwszy w historii najpopularniejsi bohaterowie kreskówek wypłyną na morze swoim własnym statkiem – Cartoon Network Wave. Jego powstanie będzie wynikiem podpisanej dziś rano umowy partnerskiej pomiędzy Oceanic Group, wiodącą firmą zarządzającą rejsami turystycznymi w regionie Azji i Pacyfiku, oraz Turnerem, medialnym gigantem stojącym za Cartoon Network.
Cartoon Network Wave wypłynie w swój dziewiczy rejs z portu w Singapurze pod koniec tego roku. Jedenastopokładowy, mogący pomieścić aż dwa tysiące gości statek będzie prawdziwym rajem dla fanów kreskówek. Pasażerowie będą mogli dołączyć do bohaterów swoich ulubionych seriali Cartoon Network i skorzystać z niezliczonych atrakcji, jakie zaoferują pierwsze w historii kreskówkowe wakacje na morzu.
 
Cartoon Network „patronuje” już wielu restauracjom, parkom rozrywki, parkom wodnym, a nawet samolotom i pociągom. To jednak pierwszy przypadek, kiedy markowej transformacji zostanie poddany statek rejsowy. Na pokładzie będzie dostępnych wiele atrakcji inspirowanych najpopularniejszymi serialami stacji, takimi jak „Pora na przygodę”, „Ben 10”, „Atomówki” czy „Między nami, misiami”. Cartoon Network Wave zostanie zadokowany w Singapore Cruise Centre, skąd wypłynie do trzynastu popularnych lokacji w regionie Azji i Pacyfiku, takich jak Malezja, Tajlandia, Chiny, Tajwan, Korea Południowa, Australia i Japonia. Terminarz rejsów zostanie ogłoszony w ciągu najbliższych miesięcy.
– Turner zawsze poszukuje nowych sposobów na „ożywienie” naszych bohaterów. Cartoon Network Wave będzie ich domem na morzu. Statek daje nam możliwość zaoferowania fanom zupełnie nowego, unikalnego rodzaju atrakcji. Bardzo cieszy nas to, że wspólnie z Oceanic Group robimy coś po raz pierwszy w historii. mówi Ricky Ow, prezes Turner Asia Pacific.
Rezerwacja biletów rozpocznie się w najbliższych miesiącach. Szczegóły i terminarz będą dostępne na stronie internetowej Cartoon Network Wave: http://www.cartoonnetworkwave.com/. Wkrótce zostaną również uruchomione oficjalne kanały na Facebooku i Instagramie, gdzie będzie można śledzić najnowsze informacje o rejsie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *