The Voice Kids: Ostatnia prosta przed Bitwami (wideo)

Co tam wybory Małych Miss, Misterów lub najlepszych pączków. W „The Voice Kids” kampania trwa nadal, a kandydatów do tytułu „Najlepszego Dziecięcego Głosu” mamy jeszcze kilkunastu. Już w najbliższą sobotę obejrzymy kolejne zmagania młodych wokalistów. Przed nami ostatnie „Przesłuchania w Ciemno” w tej edycji. Usiądźcie bliżej telewizorów i podgłośnijcie je na maksa, bo tych występów nie można przegapić.
 

 
Utalentowani batmani
Rapują jak Jay-Z, śpiewają jak Beyonce… jak spośród tylu turbo fajnych głosów wybrać te najlepsze? W najbliższą sobotę Trenerzy znów będą mieli twardy orzech do zgryzienia, ponieważ programie pojawi się ostatni w tej edycji kalejdoskop niezwykle utalentowanych uczestników. Zobaczymy m.in. 11-letniego showmana i elegancika – Eryka Waszczuka. Ten chłopiec narobi niezłego zamieszania w studio i otrzyma bonus na wejściu w postaci fali oklasków i buziaków. To właśnie do niego Edyta Górniak powie: Myślisz, ze jak masz 11 lat, to możesz tak zawładnąć nami wszystkimi? Do czyjej drużyny zdecyduje się dołączyć Eryk? Swoich sił spróbuje również 15-letnia Karolina, skrzypaczka, która marzy o tym, by w przyszłości zostać śpiewającym lekarzem oraz 13-letni Maks – ambitny i pracowity mieszkaniec Elbląga, a także lider zespołu taneczno-wokalnego „Szalone małolaty”. Ale czy to samo rodzinne miasto połączy go z Tomsonem i wybierze drużynę chłopaków? Muzyczną sceną „The Voice Kids” zawładnie również 12-letnia Oliwia – malarka, baletnica, pisarka i przyszła reżyserka. Po wykonaniu rockowej piosenki „Cisza” Ewy Farnej Trenerom opadną szczęki i sukienki, a Baron powie: Uważaj Ewka, zobacz, co już rośnie! Ale z kim zdecyduje się dalej pracować mała królowa pop-rocka? W najbliższym odcinku widzowie poznają również sympatycznego Antka. Ten uczestnik zaskakuje ilością zainteresowań – lubi karate, czołgi, harcerstwo, historię Polski i militaria. W wolnym czasie zgłębia wiedzę o katastrofie Titanica, skleja modele statków i uczy się grać na gitarze. Mówi się, że jest to jeden z najbardziej przebojowych dzieciaków tej edycji. Czyje szeregi zasili ten mały szeregowiec?
Łzy wzruszenia…
Sobotni odcinek przyniesie sporą dawkę wzruszeń. W programie wystąpi 10-letnia Gabrysia – uśmiechnięta gaduła, mała przylepa i miłośniczka kotów, która swoim wykonaniem „Kołysanki dla Okruszka” doprowadzi do łez nie tylko Edytę Górniak. Ale czy dziewczynka zdecyduje się dołączyć do teamu Edi? Widzowie poznają również 12-letniego Kubę, którego największą pasją nie jest ani piłka nożna, ani koszykówka, tylko muzyka. Jak sam przyznaje, z każdego wyjazdu przywozi coś, co wydaje z siebie dźwięki. Podczas „Przesłuchań w Ciemno” chłopiec wykona wzruszający utwór „Za szkłem” z repertuaru zespołu Bracia. Po tym występie z pewnością poleją się łzy i nie bez powodu, bo chłopiec rozczuli niejedno serce. Ale czy uda mu się dostać do kolejnego etapu?
O tym przekonamy się już w najbliższą sobotę 27 stycznia o 20:05 w TVP2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *