Zapowiedzi TV

„Jeden dzień z życia przyrody”. Wyjątkowa seria dokumentalna w Polsat Viasat Nature

Przyrodniczy kanał dokumentalny z polskiej oferty programowej Viasat World proponuje swym widzom serię przyrodniczą ukazującą 24 godziny z życia najbardziej niezwykłych zwierząt na planecie i wyjątkowe umiejętności, dzięki którym doskonale radzą sobie mimo zagrożeń i wyzwań.

 

 

Rodzina słoni wyrusza w wielką podróż, a pewien nocny potwór czyha na pustyni na swoje ofiary. Stado lwów spędza dzień na sawannie na polowaniu w towarzystwie maleńkiego sorkonosa i zmartwionego hipopotama. Leniwce, małpy i szybkie jak błyskawica jaszczurki w tętniącej życiem dżungli dowodzą ewolucyjnego przystosowania do wykorzystania każdej pory dnia.

Ten niezwykły świat od niedawna pokazywany jest na kanale Polsat Viasat Nature w jakości HD. Nowy, fascynujący dokument „Jeden dzień z życia przyrody” ukazuje, jak wygląda doba w niesamowitym świecie dzikiej natury. Każdy odcinek zaczyna się o świcie: promienie wschodzącego słońca stanowią scenerię tysiąca fascynujących historii. Z biegiem dnia życie wydaje się nieco zwalniać – zaczyna się gorąca, środkowa część doby. W ciągu ostatnich godzin przed zachodem słońca wydarzenia nabierają tempa. Zmrok przynosi niepokój: zwierzęta wkraczają w horror nocy, w którym królują niesamowici, przerażający łowcy. Nadejście świtu wyznacza koniec tej niezwykłej przygody. Zdjęcia do serii powstawały na kilku kontynentach, m.in. w kostarykańskiej dżungli, na sawannach południowej Afryki i pustyniach Arizony.

„Jeden dzień z życia przyrody”. Premierowe odcinki serii w jakości HD w każdą czerwcową niedzielę o godz. 17.30 na kanale Polsat Viasat Nature.

Polsat Viasat Nature to familijny kanał, gdzie natura pokazywana jest w całym swoim majestacie: dzika, dziewicza i nieobliczalna. Widzowie znajdą tu najwyższej jakości programy, komentowane przez miłośników przyrody, którzy zarażają swoimi pasjami i pokazują jak kochać nie tylko małe, domowe stworzenia, ale również te drapieżne i jadowite. Stacja przedstawia też historie ludzi poświęcających swoje życie ratowaniu zwierząt i ich naturalnego środowiska. Od kwietnia br. kanał emitowany jest w jakości HD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *