MediaTVPZapowiedzi TV

Jerzy Dudek bronił strzałów w Kocham Cię, Polsko!

Bramkarz swoje umiejętności musiał wykorzystać tym razem nie na boisku, lecz w studiu. Jak sobie poradził?

 

 

Strzałów w postaci celnych pytań Barbary Kurdej-Szatan bronił Jerzy Dudek w jedenastym odcinku Kocham Cię, Polsko!. W rundzie Zakazane słowa prowadząca program zadawała mu podchwytliwe pytania, dotyczące życia zawodowego i prywatnego. Z udzielanych przez sportowca odpowiedzi dowiedzieliśmy się m.in., że przez przyjaciół nazywany jest Dudi, że nie liczył, ile goli przepuścił w swojej piłkarskiej karierze i że został honorowym obywatelem miasta Knurów. Niestety, aż trzy razy w ciągu półtorej minuty użył zakazanych słów, czyli „tak” i „nie”, co sprawiło, że nie zdobył w tej konkurencji żadnych punktów dla swojej drużyny.

W jedenastym odcinku Kocham Cię, Polsko! do wspólnej rywalizacji stanęły aktorki i sportowcy. Tomasz Kammel wziął pod swoje skrzydła Agnieszkę Włodarczyk, Darię Widawską i Magdę Waligórską, w ekipie Antka znaleźli się Jerzy Dudek, Kajetan Kajetanowicz i Grzegorz Tkaczyk. Aktorki szły jak burza. W takich konkurencjach jak Zakazane słowa, Co ludzie powiedzą czy Telewizja i film nie dały przeciwnikom żadnych szans. Aż przez cztery pierwsze rundy jedna z drużyn nie miała żadnych punktów. To pierwszy taki przypadek w tej edycji programu! Ekipa Antka przełamała złą passę przed Kalamburami, a potem było już tylko lepiej.

Sportowcy zwyciężyli w rundzie Urodziny i odgadli więcej słów kluczowych w konkurencji Głuchy telefon. W Finale natomiast wykręcili na kole fortuny 50 punktów, zdobywając w ten sposób przewagę, której przeciwniczkom nie udało się zbić już do końca programu. I choć w pierwszych 30 minutach gry wydawało się to kompletnie niemożliwe, zwycięstwo w tym odcinku świętowała właśnie drużyna Antka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *