Zapowiedzi TV

Niesamowite programy TV z Joyce Meyer w Opoka TV

Niesamowite programy TV z Joyce Meyer, już w czerwcu, na antenie Familijnej Telewizji Muzycznej OPOKA.TV !
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Te programy to doskonały wybór dla tych, którzy mają za sobą bagaż doświadczeń, z którym nie zawsze sobie radzą. To także, dobra propozycja dla wszystkich, którzy chcą pracować nad swoją relacją z Bogiem.
„Dzielić się Chrystusem i kochać ludzi”. Czy istnieje ważniejsza myśl i ważniejsza misja? Zdecydowanie nie! Troska o człowieka i niesienie dobrej nowiny o Chrystusie innym ludziom to rzeczy, o które powinien troszczyć się każdy chrześcijanin. Ta właśnie idea przyświeca służbie Joyce Meyer. Od czerwca program Joyce zobaczycie i usłyszycie na antenie Familijnej Telewizji Muzycznej OPOKA.TV!
Niewiele jest na świecie kobiet zaangażowanych bezpośrednio w głoszenie Chrystusa i mówienie o praktycznym zastosowaniu Pisma Świętego w życiu. A może inaczej, chyba każda ufająca Chrystusowi kobieta czyni to codziennie swoim życiem. Niewiele jest jednak tych, które rozwinęły tę pracę do takich ogromnych rozmiarów. W tym momencie Joyce cyklicznie pojawia się na listach bestsellerów New York Timesa, wraz z wydaniem każdej nowej książki. Napisała ich już ponad 100, dodać trzeba, że zostały przetłumaczone na 110 języków. Wyniki kolosalne. Jednak jej misja nie ogranicza się do pisania książek. Założyła misję Joyce Meyer Ministries w ramach której głosi konferencje, prowadzi warsztaty, a także kręci programy telewizyjne dla ludzi na całym świecie. Oprócz tego Joyce zaangażowana jest w wiele przeróżnych akcji humanitarnych.
Jak już napisaliśmy na początku, meritum, treścią, sensem i najważniejszą kwestią w jej służbie jest mowa o Jezusie Chrystusie. Nieustanne głoszenie o ogromie jego miłości i łaski dla człowieka. Przesłanie to jest jednak mocno osadzone w realiach ludzkiego życia. Przykładem mogą być chociażby programy i konferencje dla ludzi przeżywających trudności finansowe. Podobnie ma się sprawa z tymi, którzy gdzieś utracili swą wiarę, oni również odnajdą w przesłaniu Joyce coś dla siebie, coś co pozwoli im porzucić negatywną rzeczywistość dnia codziennego i pójść za Jezusem mając w sercu pokój i radość. Z resztą, powiedzieć trzeba, że Joyce nie obce są trudne tematy i rozwiązywanie zawiłych problemów, gdyż w dzieciństwie doświadczyła molestowania seksualnego. Mocno wpłynęło to na kształt jej służby osadzając ją na praktycznych i konkretnych działaniach, oraz mówieniu o rozwiązaniach do których człowiek może się odwołać i które może zastosować w jakiejkolwiek sytuacji życiowej by się nie znalazł.
Bez wątpienia program Joyce Meyer to dobry wybór dla tych, którzy mają za sobą bagaż doświadczeń z którym nie zawsze sobie radzą. To z drugiej strony jednak także, dobra propozycja dla wszystkich, którzy chcą pracować nad swoją relacją z Bogiem. Joyce Meyer w OPOKA.TV już w czerwcu!
OPOKA.TV zaptasza już od 29 maja 2017 roku
Audycje premierowe CODZIENNIE: od Poniedziałku do Piątku o 9:00,17:00 i 21:30 (każdego dnia jeden program emitowany będzie trzykrotnie)
Powtórki:
w Sobotę o 9:00 (audycja z Poniedziałku) oraz o 21:30 (audycja z Wtorku),
w Niedzielę o 9:00 (audycja ze Środy), o 17:00 (audycja z Czwartku) i o 21:30 (audycja z Piątku).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *