MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

Jerzy Kryszak gościem specjalnym Kabaretu na Żywo Młodzi i Moralni

W zbliżającym się odcinku zobaczymy masę zabawnych skeczów, między innymi: „Skecz bez żony” ukazujący prawdziwą do bólu szpitalną, polską rzeczywistość, a także skecz pt. „Krew” w wykonaniu kabaretu „Zdolni i skromni”.

 

Z kraju i ze świata

W odcinku nie zabraknie tematów bieżących zahaczających o politykę rodzimą i międzynarodową. W cyklu z „Andrzejem na nartach” fani humoru Roberta „Górala” Górskiego obejrzą skecz jego autorstwa pt. „Zełeński”: tym razem Prezydenta RP odwiedzi Prezydent Ukrainy. Jaką konkluzją zakończą się rozmowy pomiędzy głowami obu państw? Dowiemy się już niebawem!

„Ten dzień gdy przejdziesz próg, co w sejm wprowadza, lud wie, że właśnie my Szymona team, nasza jest władza, więc dziś dość kłótni już (…)” – tradycyjnie, zajrzymy tez do sztabów wyborczych polskich partii: w tym odcinku na tapecie znajdzie się ugrupowanie „Trzecia Droga”.

Grunt to rodzina bo kiedy jej ni ma …

Jak wszyscy wiemy Polacy kochają góry i wędrówki dzikimi szlakami. Ważne, aby nie utknąć na dobre na szczycie wraz z rodziną, bo wtedy możemy dowiedzieć się o sobie wielu ciekawych rzeczy. A wszystko to w skeczu „Pogotowie- Górska wyprawa” Kabaretu Młodych Panów również z udziałem Olgi Łasak.

Z kolei numer pt. „ Malarstwo Fałata – Oszczepnicy” to swoista próba odgadnięcia kto jest kim, ale ważne żeby nie wyjść na jelenia, a tym bardziej na rogacza. Ponadto, obejrzymy też skecz pt. „Biuro matrymonialne” – Rafał Zbieć i Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju w przezabawnym numerze, który stopi nawet największy lód w sercu każdego widza!

Gość specjalny, nie zwyczajny

Tym razem scena kabaretowa Polsatu będzie gościć nietuzinkową postać, której twórczość artystyczna od wielu lat jest doceniana przez kolejne pokolenia Polaków. Jerzemu Kryszakowi, bo o nim mowa, nie można odmówić ogromnego talentu aktorskiego, scenicznego i kabaretowego. Do swoich numerów wnosi szczerość, humor, bezkompromisowość i ważny przekaz.

Kabaret Na Żywo Młodzi i Moralni rozpędzają karuzelę śmiechu! Tylko w Polsacie o 20:00 najlepszy humor z udziałem Jerzego Kryszaka!

foto. Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *