MediaZapowiedzi TV

Leon Myszkowski — nowy prezenter Top Dance Chart w Music Box

Telewizja muzyczna Music Box ma zaszczyt ogłosić powrót na antenę tanecznej listy przebojów „Top Dance Chart”. Program poprowadzi Leon Myszkowski, DJ i producent muzyczny, syn piosenkarki Justyny Steczkowskiej.

 

Leon Myszkowski to postać wielowymiarowa. Jako najstarsze dziecko Justyny Steczkowskiej i architekta Macieja Myszkowskiego, Leon od młodych lat eksplorował różne obszary życia artystycznego. Mimo chwil fascynacji gotowaniem i modelingu, to muzyka ostatecznie zdobyła jego serce. Już w wieku 16 lat związał się ze sceną muzyczną jako DJ i od tego czasu nie przestaje zdobywać serca fanów swoją muzyką. Residując w prestiżowych warszawskich klubach i współtworząc duet Mike & Laurent, Leon zdobył uznanie zarówno na krajowej, jak i międzynarodowej scenie muzycznej. Dzięki swojej pasji do produkcji muzycznej, Leon kontynuuje karierę solową, zapewniając fanom premierowe utwory z udziałem międzynarodowych gwiazd oraz niezapomniane występy na trasach koncertowych.

Przyjmując wyzwanie prowadzenia programu „Top Dance Chart” w Music Box, Leon Myszkowski będzie miał okazję podzielić się z widzami swoją bogatą wiedzą o muzycznej scenie klubowej, jak również fascynującymi anegdotami z pracy w klubach.

Leon Myszkowski to postać wielowymiarowa. Jako najstarsze dziecko Justyny Steczkowskiej i architekta Macieja Myszkowskiego, Leon od młodych lat eksplorował różne obszary życia artystycznego. Mimo chwil fascynacji gotowaniem i modelingu, to muzyka ostatecznie zdobyła jego serce. Już w wieku 16 lat związał się ze sceną muzyczną jako DJ i od tego czasu nie przestaje zdobywać serca fanów swoją muzyką. Residując w prestiżowych warszawskich klubach i współtworząc duet Mike & Laurent, Leon zdobył uznanie zarówno na krajowej, jak i międzynarodowej scenie muzycznej. Dzięki swojej pasji do produkcji muzycznej, Leon kontynuuje karierę solową, zapewniając fanom premierowe utwory z udziałem międzynarodowych gwiazd oraz niezapomniane występy na trasach koncertowych.

Przyjmując wyzwanie prowadzenia programu „Top Dance Chart” w Music Box, Leon Myszkowski będzie miał okazję podzielić się z widzami swoją bogatą wiedzą o muzycznej scenie klubowej, jak również fascynującymi anegdotami z pracy w klubach.

„Bardzo się cieszę, że rozpocząłem współpracę z Music Box’em, ponieważ muzyka to nie tylko moje powołanie, ale również pasja i wielkie zamiłowanie. Z zaangażowaniem podchodzę do nowego wyzwania, jakim jest cotygodniowe towarzyszenie widzom w odkrywaniu najpopularniejszych tanecznych utworów. Zwłaszcza, że lista przebojów programu Top Dance Chart jest tworzona przez widzów, głosujących na swoje ulubione kawałki.” mówi Leon Myszkowski.

„Top Dance Chart” to wyjątkowa lista przebojów w polskiej telewizji, dedykowana muzyce klubowej, a jej tworzenie jest w pełni w rękach naszych widzów. Głosowanie odbywa się na stronie internetowej stacji. Co tydzień teledysk o najniższym wyniku zostaje zastąpiony przez utwór wybrany również przez naszą wierną publiczność. Na tej liście regularnie pojawiają się gwiazdy światowego formatu, w tym takie ikony jak Calvin Harris, Tiësto, Alok, Armin van Buuren, a także utalentowani polscy artyści, w tym Tribbs, Mark & Laurent, Vamero.

W nadchodzącym nowym sezonie telewizyjnym w Music Box „Top Dance Chart” będzie dostępny dla widzów w soboty o godzinie 11:00 oraz w niedziele o 18:00.

Podstrona programu:  musicboxtv.pl/programy/top-dance-chart

Podstrona prezentera: musicboxtv.pl/prezenterzy/leon-myszkowski

foto. Music Box Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *