Jesień 2018 w TVN Turbo: pierwsze informacje

Z sezonu na sezon TVN Turbo bije kolejne rekordy oglądalności, będąc liderem wśród męskich kanałów lifestylowych – tej jesieni nie zamierzamy spocząć na laurach! Na najbliższe miesiące przygotowaliśmy pięć polskich nowości oraz dwadzieścia kontynuacji Waszych ulubionych programów, uzupełnionych ofertą zagraniczną.
 

 
„Służby ratownicze” to program z kategorii reality, w którym w walce o ludzkie życie toczyć się będzie prawdziwy wyścig z czasem. W Polsce mamy kilka rodzajów służb, które w razie zagrożenia ruszą na ratunek z powietrza, wody i lądu. Ratownicy WOPR-u patrolują akweny – do ich dyspozycji są nie tylko motorówki, ale też potężne i odporne na trudne warunki łodzie, którymi wypłyną na otwarte morze w poszukiwaniu zagubionych jachtów. GOPR-owcy wyjaśnią jak wygląda procedura startu i lądowania na górskich oblodzonych zboczach. Zdradzą także, jak przy użyciu quadów transportują poszkodowanych. Pokażemy prawdziwe akcje ratowników i zagrożenia z którymi codziennie mierzą się służby ratownicze.
„Garażu Dudy” tytułowy bohater i jego mechanicy zrealizują kilka nietypowych motoryzacyjnych projektów! To tutaj Nissan 350Z zamieni się w Ferrari California, a Ford Mustang otrzyma nowe wcielenie! Najciekawszym i zdecydowanie najtrudniejszym projektem będzie zbudowanie silnika do Hoverbike Raptor czyli połączenie helikoptera i motocykla!
Szalone manewry i zawrotna prędkość to główny temat „Polskich pościgów policyjnych”– w programie zobaczycie mrożące krew w żyłach sytuacje i widowiskowe policyjne obławy z polskich dróg! Poznamy przebieg i finał całego pościgu, a także motywy ucieczki – o tym wszystkim opowiedzą policjanci, którzy brali udział w zdarzeniu.
Wśród nowości pojawi się także subiektywne zestawienie „Najlepszych samochodów XXI wieku”. Będzie to dziennikarska podróż przez ostatnie 18 lat historii motoryzacji, okraszona anegdotami, wspomnieniami i wrażeniami z jazdy dziennikarzy TVN Turbo. Na naszej liście znajdą się najdroższe, najszybsze i najbardziej przełomowe pojazdy: Tesla Model S, Subaru Impreza STI, Maybach czy Porsche 918. Nie zabraknie też aut, które odniosły rynkowy sukces na całym świecie: Opel Astra, Skoda Octavia czy Volkswagen Passat.
Kamil Jaśkowski i Krzysztof Ruszała poprowadzą nowy program „Absurdalni & bryki” – zajmą się w nim samochodami nowymi i używanymi. Będą porównywać  ze sobą różne marki i modele pod względem ceny, osiągów, danych technicznych. Z przymrużeniem oka opowiedzą o samochodach, ich zaletach, wadach, a czasami też o właścicielach.
Oprócz nowości przygotowaliśmy też 20 kontynuacji. Wśród nich nie mogło zabraknąć kultowych produkcji takich jak „Automaniak”,  „Zakup kontrolowany”„Samochód marzeń: kup i zrób”„Nowy gadżet”„Absurdy drogowe”„101 napraw”„Uwaga! Pirat”„Będzie pan zadowolony”„Megatransporty”„Raport Turbo” i „Raport technologiczny”.
Dawid Andres zabierze widzów w kolejną podróż „Ciężarówką przez Stany”, a Kuba Bielak na „Wypad z kraju”. Kulisy handlu samochodami odsłonią ekipy z „Zawodowych handlarzy” oraz Przemek Szafrański i Paweł Miszta prowadzący „Wojny samochodowe”. Z nowymi seriami powrócą „Złodzieje” oraz „Wyburzacze”. Pojawią się też nowe sezony programów które zadebiutowały z dużym sukcesem w wiosennej ramówce TVN Turbo: „Ratujemy klasyki” i „Pomoc drogowa 24h”.
W czwartek 9 sierpnia ok. 18:10 (tuż po „Raporcie Turbo”) na antenie TVN Turbo PREMIERA SPOTU WIZERUNKOWEGO stacji na jesień 2018 – zapraszamy! Szczegółowe informacje na temat jesiennych premier i kontynuacji opublikujemy w drugiej połowie sierpnia na www.tvnturbo.pl!
 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *