Jesień z dala od miasta na antenie Domo+

Jesień to idealna pora roku dla domatorów. Cieplejsze dni sprzyjają pracom ogrodowym, w których pomoże niezawodna Karolina Kudłacik i jej program „Rośliny Karoliny”. Chłodniejsze wieczory są natomiast stworzone do rozmyślań. Jak to jest żyć „Daleko od miasta”? Możliwe scenariusze przedstawi widzom 4. sezon oryginalnej serii Domo+. A może warto jednak rozważyć „Ucieczkę na wieś”? 13. odsłona brytyjskiej serii rozwieje wszelkie wątpliwości. Na pytanie czy lepiej kupić nowy dom, czy wyremontować stary, odpowie natomiast 2. sezon reality show „Pokochaj lub sprzedaj – Wielka Brytania”.
 
Balkon, osiedlowy ogródek czy rozległy taras? Każde miejsce jest dobre na stworzenie swojej zielonej przestrzeni, w której można się schronić w cieplejsze, jesienne wieczory. Miłośniczka roślinności i prawdziwa specjalistka w dziedzinie projektowania ogrodów, Karolina Kudłacik udowodni, że nie ma rzeczy niemożliwych oraz że twórczo da się wykorzystać niemal wszystko. Premierowe odcinki oryginalnej produkcji Domo+ „Rośliny Karoliny” w każdy czwartek, od 21 września o godzinie 21:00.
W październiku widzowie Domo+ przekonają się również, czy warto porzucać zgiełk metropolii i zaszyć się gdzieś, gdzie nie sięgają żadne drogowskazy. W 4. sezonie oryginalnej serii Domo+ „Daleko od miasta”(Premiera w sobotę, 7 października, o 18:00) prowadząca Natalia Sosin odwiedzi śmiałków, którzy postanowili rzucić wszystko i poświęcić się swoim pasjom z dala od ludzkiego wzroku. Bilans zysków i strat życia w otoczeniu natury przedstawi również 13. odsłona brytyjskiej serii dokumentalnej „Ucieczka na wieś” (Premiera we wtorek, 10 października, o 18:30).  W każdym odcinku widzowie  będą mogli śledzić poszukiwania idealnego domu na wsi. W znalezieniu nowego „gniazdka” pomagają uczestnikom gospodarze programu, którzy doradzą, czym się kierować przy zakupie takiej nieruchomości. Listopad również będzie sprzyjał podejmowaniu ważnych życiowych decyzji.
Czy lepiej sprzedać stary dom i kupić inny, czy wyremontować ten, w którym obecnie mieszkamy? Przed takim dylematem stoją bohaterowie programu „Pokochaj lub sprzedaj – Wielka Brytania 2”. O tym, co wybiorą, widzowie będą mogli przekonać się już od 7. listopada o 21:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *