MediaNC+Zapowiedzi TV

Serialowy sposób na jesień w Canal+

Jesienną ramówkę CANAL+ wypełnią oryginalne i głośne serialowe produkcje. W programie m.in: wyczekiwany przez fanów „BELFER” Sezon 2., trzymający w napięciu „Zakładnicy z metra” oraz wciągający „Mr. Robot 3”. To tylko niektóre z wyjątkowych jesiennych premier, które dla widzów przygotowała platforma nc+. Tylko w CANAL+.

 

 

 

Jesień to idealny okres na wciągnięcie się w serialowe zagadki, dlatego CANAL+ przygotował dla swoich widzów całą gamę tajemniczych produkcji, które urozmaicą coraz dłuższe wieczory.

Mordercza gra zaczyna się jesienią

Jesień na antenie CANAL+ rozpocznie najgłośniejsza premiera serialowa sezonu – „BELFER” Sezon 2. Razem z Maciejem Stuhrem widzowie będą mogli rozwiązać kolejną kryminalną zagadkę, której wyczekują wszyscy fani pierwszej odsłony produkcji.
Belfer, Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr), zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych liceów we Wrocławiu. Już wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole  wywołują w nim wstrząs. W  liceum dochodzi do tragedii. Pojawia się milion pytań, na które nie ma odpowiedzi. Jedno jest jasne: na terenie liceum toczy się mordercza gra. To nie jest szkoła, jak każda inna. To nie są zwykli uczniowie, a Belfer nie znalazł się tam przypadkowo. Zapraszamy do śledzenia oficjalnego profilu „BELFRA” na Instagramie @belferoriginal oraz na stronę belfer.canaplus.pl gdzie na fanów serialu czeka niezwykła aplikacja Twoje dwa oblicza, która pozwala w niezwykły sposób wczuć się w klimat „BELFRA”.

PREMIERA: CANAL+, poniedziałek, 22 października, godz. 21:30 

Kopenhaskie metro i 15 zakładników, którzy mogą tylko… czekać 

Szwedzki serial kryminalny twórców „The Killing” oraz „Kochanka Królowej” to wciągająca opowieść o psychologicznej rozgrywce, w której stawką jest ludzkie życie. W obsadzie „Zakładników z metra” dobrze znane wielbicielom skandynawskich produkcji nazwiska, takie jak Jakob Oftebro („Obywatel roku”, „Wyprawa Kon-Tiki”) czy Johannes Lassen („Wybawienie”).

Kopenhaga, rok 2017. Porywacze przetrzymują w metrze 15 osób. Łącznikiem między nimi a antyterrorystami jest dziennikarka (Sara Hjort Ditlevsen). Ma ona przekazywać mediom informacje od oprawców, ale niespodziewanie okazuje się, że dotyczą one przeszłości uwięzionych. W całym kraju rośnie napięcie i pojawia się pytanie: czy negocjować z terrorystami? Danię czeka osiem dni horroru, a uwięzionych osiem dni nadziei na odzyskanie wolności.

PREMIERA: CANAL+, czwartek, 12 października, godz. 21:00 – emisja po 2 odcinki

Unikalny klimat, bunt i hakerska rzeczywistość

Jesienną chandrę łatwo będzie pokonać dzięki premierowym odcinkom zdobywcy dwóch Złotych Globów 2016 – w tym za najlepszy serial roku. „Mr. Robot” 3 to serialowa sensacja, która zdobyła rzesze fanów na całym świecie i z miejsca stała się pozycją kultową. Trzeci sezon liczy dziesięć odcinków.

Elliot Alderson (zdobywca nagrody Emmy Rami Malek), z jednej strony korporacyjny informatyk, z drugiej niebezpieczny haker, rozpoczął rewolucję, która ma zmienić świat. Pomaga mu w tym Mr. Robot (zwycięzca Złotego Globu Christian Slater). Po nagłym zawieszeniu akcji w drugim sezonie, najnowsze odcinki zbadają motywacje każdej z postaci i wyjaśnią zaistniałe napięcie między Elliotem a Mr. Robotem.

PREMIERA: wkrótce w CANAL+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *