Zapowiedzi TV

Powiew jesiennych nowości w Planete+

Powrót z urlopu wcale nie musi być trudny. Kanał Planete+ przygotował dla swoich widzów szereg propozycji, które pozwolą przystosować się do zmieniającej się rzeczywistości. Na antenie kontynuacje przebojowych produkcji, takich jak „Polska z góry” i „Życie na wyścigach”. Na widzów czekają też nowe programy, które umilą coraz dłuższe i chłodniejsze wieczory.
 
8 tys. kilometrów, 384 godziny zdjęciowe, 50 odwiedzonych miast i miasteczek, a wszystko po to, by dowiedzieć się, jak z wysokości prezentują się łagodne szczyty bieszczadzkich pasm górskich i co skrywają wodne serpentyny Doliny Dolnej Wisły. Jesienne wieczory niezmiennie urozmaicać będzie dwunastoodcinkowy serial dokumentalny „Polska z góry”, który zabierze widzów w podróż po najpiękniejszych miejscach kraju nad Wisłą i pozwoli podziwiać bogactwo jego natury oraz kultury sfilmowane z nowej perspektywy. Premierowe odcinki w każdy poniedziałek o godzinie 18:30. 
Trwać będzie również przygoda z wyścigami konnymi w oryginalnej serii Planete+ „Życie na wyścigach”. Czy Adam Wyrzyk nadal kroczyć będzie ścieżką sukcesu, czy może tym razem zaliczy spektakularną porażkę, na którą czeka tak liczne grono nieżyczliwych mu ludzi z branży? Czy uda mu się spełnić choć jedno ze swoich ambitnych marzeń? Odpowiedzi na te pytania w najnowszych odcinkach, które gościć będą na antenie w każdą niedzielę, o godz. 22:00. 
Październikową słotę osładzać nam będą także popularne muzyczne przeboje. Twórcy serii dokumentalnej „Jak się robi muzykę rozrywkową” zaprezentują historię przemysłu muzycznego od samych jego początków do dnia dzisiejszego, odkrywając przed widzami kulisy słynnych sesji nagraniowych. O swoich doświadczeniach, wzlotach i upadkach opowiedzą producenci, muzycy i największe współczesne gwiazdy. Premiera w sobotę 8 października, o godzinie 17:00. 
W listopadzie do ramówki powróci natomiast jedna z najpopularniejszych serii dokumentalnych ostatnich lat – „Żony dyktatorów” Kim były małżonki i partnerki najkrwawszych satrapów XX wieku? Czy podporządkowanymi i cichymi świadkami okrucieństw, czy może pomysłodawczyniami niejednej zbrodni? Premierowe odcinki 2. sezonu serii od soboty 4 listopada o godzinie 22:00. Tylko na antenie Planete+.    

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *