MediaPlatforma Canal+Zapowiedzi TV

Propozycje Platformy Canal+ na czwartek 4 czerwca

Propozycje programowe kanałów Platformy Canal+ na czwartek 4 czerwca 2020 roku.

 

 

CANAL+ PREMIUM

 

Odwet

serial kryminalny, USA, 2019
reżyseria: Jonathan van Tulleken
obsada: Abigail Spencer, Rodrigo Santoro, Mena Massoud

Kobieta fatalna kontra gang motocyklistów. Serial sensacyjny, który obficie czerpie z dziedzictwa amerykańskiej popkultury.

Blond włosy i chłodna charyzma. Katherine Harlow, znana też jako Doris Quinn, piękność wyjętą z klasycznego kina noir, próbuje pomścić krzywdy wyrządzone jej przez brata i jego motocyklowy gang. Ta jawnie pulpowa opowieść rozgrywa się w scenerii amerykańskiego Południa, odmalowanego w ciemnych i jaskrawych barwach. W roli głównej – Abigail Spencer, gwiazda serialu „Poza czasem”.

PREMIERA: CANAL+ PREMIUM, czwartek, 4 czerwca, godz. 21:00, odc. 1., 2.

 

CANAL+ FILM

 

Parasite

komediodramat, Korea Południowa, 2019
reżyseria: Bong Joon Ho
obsada: Kang-ho Song, Sun-kyun Lee, Yeo-jeong Jo

O społecznych pasożytach i ich żywicielach. Czarna komedia koreańskiej produkcji, będąca jedną z najgłośniejszych premier ostatnich lat.

Rodzina Kimów jest biedna, ale sprytna – jej członkowie znajdują sposób na to, aby pasożytować na zamożnych Parkach. Z czasem jednak sytuacja wymyka się spod kontroli, przynosząc niespodziewane i tragiczne skutki. Brawurowa satyra w reżyserii Bonga Joon Ho, czołowego filmowca z Korei Południowej. „Parasite” okazał się międzynarodowym sukcesem – zdobył m.in. Złotą Palmę i cztery Oscary.

EMISJA: CANAL+ FILM, czwartek, 4 czerwca, godz. 20:00, powtórka 13 czerwca o godz. 23:35

 

CANAL+ FAMILY

 

Gorący towar

komedia, USA, 2013

reżyseria: Paul Feig

obsada: Sandra Bullock, Melissa McCarthy

Sandra Bullock oraz Melissa McCarthy jako niezłomne stróżki prawa. Dawka śmiechu, akcji i estrogenu od Paula Feiga, reżysera „Druhen”.

Sarah jest ambitną i sztywną agentką FBI. Shannon to agresywna policjantka, której specjalnością są barokowo wybujałe groźby. Jak bardzo by się nie różniły, panie muszą nauczyć się współpracować, aby schwytać narkotykowego barona. Kobieca wariacja na temat męskiej konwencji buddy cop movie. W rolach głównych – Sandra Bullock i Melissa McCarthy.

EMISJA: CANAL+ FAMILY, czwartek, 4 czerwca, godz. 19:30

 

CANAL+ SERIALE

 

Żmijowisko

serial kryminalny, Polska, 2019
reżyser: Łukasz Palkowski
obsada: Agnieszka Żulewska, Cezary Pazura, Piotr Stramowski, Wojciech Zieliński, Marta Malikowska, Joachim Lamża, Davina Reeves-Ciara, Szymon Piotr Warszawski, Małgorzata Klara

Serial opowiada historię grupy trzydziestoparoletnich przyjaciół ze studiów, którzy wyjeżdżają ze swoimi dziećmi na wakacje do letniska „Żmijowisko”. Pewnego wieczoru, w trakcie zakrapianej alkoholem imprezy, znika 15-letnia Ada, córka Arka i Kamili.

Rozpoczynają się zakrojone na wielką skalę poszukiwania, jednak dziewczyny nie udaje się odnaleźć. Rok później jej ojciec wraca na miejsce tragedii, aby wznowić poszukiwania. W trakcie jego prywatnego dochodzenia pojawiają się zaskakujące tropy i nowi podejrzani. Sprawa coraz bardziej się gmatwa i pojawia się w niej coraz więcej wątków. Tym bardziej, że w tle poszukiwań nastolatki jest historia jej rodziców, ich przyjaciół z młodości oraz wzajemnych relacji pełnych skrywanych przez lata konfliktów, namiętności i uprzedzeń. Stopniowo ujawnia się brutalna prawda o życiu w kłamstwie, dwoistości ludzkiej natury oraz wyniszczającej obsesji zazdrości i nienawiści, która nieuchronnie prowadzi do tragedii.

EMISJA: CANAL+ SERIALE, czwartek, 4 czerwca, godz. 21:20, odc. 4.

 

CANAL+ DOKUMENT

 

Hillary

dokument, 4×60’, USA, 2020
reżyseria: Nanette Burstein

Portret Hillary Clinton, ambitnej osobistości światowej sceny politycznej.

Senatorka, podpora Partii Demokratycznej, żona prezydenta Billa Clintona, a także niedoszła gospodyni Białego Domu. Czteroodcinkowy dokument przedstawia węzłowe momenty biografii Hillary Clinton, która obszernie opowiada realizatorom o swoich sukcesach oraz porażkach.

EMISJA: CANAL+ DOKUMENT, czwartek, 4 czerwca, godz. 20:30, odc. 1. – 4.

 

ALE KINO+

 

Kino Mówi: Dzieci „Ava”

PREMIERA: ALE KINO+, czwartek, 4 czerwca, godz. 20:10, powtórka 7 czerwca o godz. 00:25

 

KUCHNIA+

 

W świecie przypraw Anjum

seria kulinarna 12×26’
prod. Australia, 2015

Nowoczesna kuchnia Indii z wizytą na Antypodach. Seria dokumentalna, w której liczy się nie tylko smak, ale i aromat.

Anjum Anand, Brytyjka o indyjskich korzeniach, autorka książek kulinarnych i szef kuchni, zaprasza widzów Kuchni+ na aromatyczną podróż przez smaki Australii. Prowadząca odwiedza najbardziej malownicze tereny na Antypodach i odkrywa prawdziwe piękno lokalnych produktów, prezentując przy tym zdrowe, orzeźwiające i proste w przygotowaniu potrawy.

EMISJA: KUCHNIA+, czwartek, 4 czerwca, godz. 13:30, odc. 1.

 

DOMO+

 

Rośliny Karoliny 4

Seria dokumentalna, Polska, 2020, 10 x 25 min.

Jak urządzić zaniedbany balkon, ogródek czy taras? Karolina Kudłacik po raz kolejny udowodni, że nawet na niewielkiej powierzchni można stworzyć oazę zieleni.

Bohaterowie programu marzą o własnym miejscu na świeżym powietrzu, w którym mogliby odpocząć w gronie najbliższych. Do dyspozycji mają jedynie balkon, przydomowy ogródek lub taras, któremu dotąd nie poświęcali wiele uwagi. Brakowało im pomysłów i czasu, żeby ciekawie go zaaranżować. Na szczęście jest Karolina, która pomoże im stworzyć uroczy, zielony zakątek – dobierze rośliny, meble i dodatki.

PREMIERA: DOMO+, czwartek, 4 czerwca, godz. 21:00, odc. 7., powtórka 5 czerwca o godz. 12:00

 

PLANETE+

 

Historia Australii w kolorze

Seria dokumentalna, Australia, 2019, 4 x 60 min.
reżyseria: Lisa Matthews, Alec Morgan, Rose Hesp

80 lat historii Australii na starych taśmach, poddanych starannej i przemyślanej koloryzacji.

Twórcy tej 4-częściowej serii zgromadzili imponującą liczbę materiałów filmowych z lat 1896-1975. Wyciągnęli je z muzealnych archiwów i zbiorów prywatnych, a następnie poddali koloryzacji i zmontowali w spójną całość. Wszystko to, aby opowiedzieć o najnowszej historii Australii, jej blaskach i cieniach, o chwilach przełomowych dla kraju i ważnych momentach w życiu zwykłych ludzi.

PREMIERA: PLANETE+, czwartek, 4 czerwca, godz. 22:00, odc. 1., powtórka 5 czerwca o godz. 15:00

 

MiniMini+  

 

Barbie: Dreamhouse Adventures 2

serial animowany, USA, 2019, 26 x 22 min.

Nowe przygody Barbie, która wraz z całą rodziną Robertsów wprowadziła się do wymarzonego domu w Malibu.  

Barbie i jej siostry – Chelsea, Stacie i Skipper –  wraz ze swoimi ukochanymi pieskami mieszkają teraz w nowym, pięknym domu. Ken jest ich najbliższym sąsiadem i zawsze mogą liczyć na jego pomoc. Bohaterki przeżywają niesamowite chwile i wspólnie stawiają czoła rozmaitym wyzwaniom. 

EMISJA: MINIMINI+, czwartek, 4 czerwca, godz. 14:00, odc. 1., 2.

 

teleTOON+

 

Talking Tom and Friends 4

Serial animowany, Cypr, Austria, 2019, 26 x 11 min.

Kolejna odsłona popularnego serialu “Talking Tom and Friends”. Wesołe przygody gadających zwierzaków znów rozbawią widzów do łez!

Talking Tom i jego przyjaciele mają setki pomysłów na spełnienie swoich marzeń. Ferajna poznaje nowych przyjaciół i stawia czoła nowym wrogom. Jej największą siłą jest przyjaźń! Ten pełen uroku serial animowany powstał w oparciu o niezwykle popularną  aplikację mobilną, w której zwierzęce postacie w zabawny sposób powtarzają słowa użytkownika.

EMISJA: TELETOON+, czwartek, 4 czerwca, godz. 19:15, odc. 14., 15.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *