Jesień na Discovery Channel

Powrót uwielbianych postaci polskiej branży złomiarskiej. Kolejne wyzwania, z którymi muszą się zmierzyć pracownicy warszawskiego lotniska i polskiej linii lotniczej. Niebezpieczna misja dwójki Polaków w Kamerunie. Czekający na śmiałków najtrudniejszy tor przeszkód w historii telewizji, a także skrajne przeżycia osób zamkniętych w kompletnej ciemności… A na deser – kolejny sezon legendarnej serii „Gorączka złota”. Wszystko to czeka widzów Discovery Channel już tej jesieni!

 

 

– Jesienna ramówka Discovery Channel jest naprawdę wyjątkowa. Naszym widzom pokażemy nie tylko nowe odsłony znanych i lubianych formatów, jak „Złomowisko PL” czy „Operacja: lot”, ale również zupełnie nowe propozycjepowiedział Marcin Ziółek, Channel Director Factual Discovery w Polsce. „Polacy na tropie złota” to nasza najnowsza, polska produkcja opowiadająca fascynującą historię dwóch braci z Polski, którzy chcą otworzyć kopalnię złota w Kamerunie. Z kolei „Przetrwać w ciemności” to pokazany po raz pierwszy w telewizji zapis eksperymentu, który dostarczy niesamowitych wrażeń naszym widzom. „Gorączki złota” nie muszę nikomu przedstawiać – w tym roku zobaczymy ją w Polsce wcześniej niż zazwyczaj, jednocześnie z amerykańską premierądodaje.

Polska jesień na Discovery Channel

„ZŁOMOWISKO PL” to bez wątpienia najbardziej hitowa polska produkcja Discovery Channel, której nowe odcinki można oglądać już od sierpnia. Jednak bohaterowie nie odkryli jeszcze wszystkich kart. Marek, Edek, Stalowy i ekipa jego „Orłów”, Złomuj.pl, a także Holdmar, Desh i Olmet nieustannie zaskakują. Tajemniczy zakup wozów strażackich, dobrze rokujący układ z kopalnią węgla i polski biznes Krzykacza w szkockim wydaniu – to zaledwie namiastka tego, co zobaczyć mogą widzowie Discovery Channel. Emisja: środa, godz. 21:00.

W środę 11 października wraca też kolejny sezon programu „Operacja: lot”, który zdradza tajniki funkcjonowania branży lotniczej. Discovery Channel jako pierwsza telewizja dociera z kamerą w miejsca niedostępne dla osób niebędących pracownikami lotniska lub linii lotniczej. Podglądamy codzienność pilotów, załóg samolotów pasażerskich, mechaników oraz pracowników naziemnych. Złożoność wątków, dynamiczny rozwój akcji oraz mnóstwo ciekawostek czeka na widzów w serii „Operacja: lot 2”. Premiera: środa, 11 października, godz. 22:00.

W listopadzie na antenie Discovery Channel zadebiutuje kolejna polska produkcja, „Polacy na tropie złota”. Po raz pierwszy w telewizji widzowie Discovery Channel zobaczą jak wygląda poszukiwanie złota w naszym rodzimym wydaniu. Od 16 listopada br. w nowym programie będziemy śledzić losy dwóch braci – biznesmenów, którzy stawiają wszystko na jedną kartę i wyruszają do Kamerunu w poszukiwaniu złota. Tereny, które muszą sprawdzić obejmują setki kilometrów kwadratowych. Oprócz przygód związanych z poszukiwaniem cennego kruszcu, program przedstawi widzom zaskakujący, piękny i bujny świat Afryki. Czy misja braci zakończy się znalezieniem złotonośnych ziem? O tym przekonamy się już tej jesieni! Premiera: czwartek, 16 listopada, 22:00.

Jeszcze więcej powodów, żeby włączyć Discovery Channel!

W tym roku – wyjątkowo w październiku, na antenie Discovery Channel zadebiutuje nowa, już ósma, seria uwielbianej przez widzów produkcji – „Gorączka Złota”. Przed nami odcinki pełne emocjonującej rywalizacji, ekscytujących zwrotów akcji, a także prawdziwa i poważna walka o grube miliony! Napięcie w relacjach między Hoffmanem a Parkerem mocno wzrośnie. Z sąsiadów i „szorstkich” przyjaciół stają się zaciekłymi rywalami, którzy na dodatek idą o zakład, kto zakończy sezon z największą ilością złota. Premiera: czwartek, 26 października, godz. 21:00.

Discovery przygotowało też dwie zagraniczne nowości: „NINJA WARRIOR” i „Przetrwać w ciemności”. Pierwsza produkcja bazuje na formacie konkurencji, podczas której 250 osób zmierzy się z najtrudniejszym torem przeszkód w historii telewizji. W każdym odcinku uczestnicy konkursu będą mieli do pokonania trzy etapy, pełne trudnych, niebezpiecznych, ale czasami też zabawnych zadań. Rywalizację komentować będzie mistrz sportowych metafor – Tomasz Zimoch oraz radiowy showman – Krzysztof „Jankes” Jankowski. Premiera: niedziela, 12 listopada, godz. 11:00.

Druga nowość zza oceanu to „Przetrwać w ciemności” – dwuodcinkowy program, który przedstawia przełomowe wyzwanie w dziedzinie survivalu psychofizycznego, zainspirowane treningiem wykonywanym przez astronautów NASA i żołnierzy sił specjalnych. Trzy osoby pozostawione na sześć dni w systemie korytarzy, opuszczonych kopalniach i podziemnych labiryntach, przekraczają granice swojej wytrzymałości. Muszą działać wspólnie, aby przetrwać w totalnej ciemności i odnaleźć powrotną drogę do światła. Udokumentowanie takiego projektu było możliwe dzięki najnowszym osiągnięciom w technologii obrazowania zdalnego, termicznego oraz podczerwonego. Premiera: czwartek, 30 listopada, godz. 22:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *