Jesień pełna emocji w E-sport TV

E-sport to kanał w pełni poświęcony tematyce sportów elektronicznych. Jesienią w ramówce nie zabraknie rozgrywek e-sportowych m.in. Turniej Hussar Cup 2020 i relacji z największych światowych turniejów. Dodatkowo, uzupełnienie ramówki będą stanowić programy TVGRYPL oraz Board News.

 

HUSSAR CUP 2020

Hussar Cup to turniej, w którym udział biorą m.in. znane drużyny z polskiej sceny, tj. Illuminar czy PompaTeam, a także drużyny, które dotychczas grały w turniejowym podziemiu. Dodatkowo do turnieju zgłoszają się również drużyny zza granicy, m.in. z Hiszpanii, Portugalii, krajów skandynawskich, Niemiec, Francji oraz Rosji i Ukrainy. Turniej dzieli się na 6 etapów – 4 rundy Kwalifikacji Otwartych, 1 Runda Kwalifikacji Zamkniętych oraz Wielki Finał. Wszyscy walczyć będą o nagrody, których pula wynosi 15.000 USD.

TVGRYPL

To aktualne tematy, wnikliwa publicystyka, świeże recenzje i technologiczne ciekawostki – najlepsze okno na świat cyfrowej rozrywki. To niekwestionowany lider pod kontem najlepszej jakości treści video w świecie gier i nowych technologii.

BOARD NEWS

Cykl planszowych wiadomości Board News, w krótkich i przystępnych newsach prezentuje najważniejsze wiadomości z danego tygodnia. Z tego programu widzowie dowiedzą się też o zapowiedzianych i trwających kampaniach crowdfundingowych w Polsce oraz od zagranicznych wydawców i twórców gier planszowych, jak również o wydarzeniach, konwentach i inicjatywach. Świat gier planszowych ma ogromnie dużo do zaoferowania, zarówno początkującym graczom, tym wytrawnym geekom czy również graczom video!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *